Diese Webseite verwendet Cookies

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
C. Cornelisz, 'Bessen'. 1195
C. Cornelisz, 'Bessen'.

Ergebnis:

80 EUR

J.J.H. van Leeuwen, 1196
J.J.H. van Leeuwen,
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Barok schilderij 1197
Barok schilderij

Ergebnis:

50 EUR

De La Riviere, 'Man onder parasol'. 1198
De La Riviere, 'Man onder parasol'.
Startpreis 160 EUR
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'. 1199
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'.
Startpreis 125 EUR
G. Irwin 1200
G. Irwin
Startpreis 60 EUR
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1201
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startpreis 200 EUR
H. Hausmann, naïef schilderij 1202
H. Hausmann, naïef schilderij
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht 1203
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
J. Vos, 'Storm aan de kust'.  1204
J. Vos, 'Storm aan de kust'.

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'. 1205
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'. 1206
M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'.

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'. 1207
Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'.

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Hermann Bopp 1208
Hermann Bopp

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
H. Bader 1209
H. Bader

Ergebnis:

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1210
Ongesigneerd ca. 1900
Startpreis 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1211
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startpreis 50 EUR
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'. 1212
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, Rembrandt 1213
Ongesigneerd, Rembrandt
Startpreis 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.  1214
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Martinus Nefkens, 'Coming sheep'. 1215
Martinus Nefkens, 'Coming sheep'.

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
R. Wendt 1216
R. Wendt

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
E. Schaeffer 1217
E. Schaeffer

Ergebnis:

25 EUR

Max Nagel 1218
Max Nagel
Startpreis 30 EUR
Ongesigneerd 1219
Ongesigneerd
Startpreis 30 EUR
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'. 1220
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Pit van Loo, 'Moderne compositie strepen'. 1221
Pit van Loo, 'Moderne compositie strepen'.

Ergebnis:

125 EUR

Oosterse jongen 1222
Oosterse jongen
Startpreis 30 EUR
B.J. Naevestad 1223
B.J. Naevestad
Startpreis 30 EUR
Achter glas schildering 1224
Achter glas schildering
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Landkaart van Utrecht. 1225
Landkaart van Utrecht.

Ergebnis:

60 EUR

P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1226
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)
Startpreis 60 EUR
Lithografie, 'Vis à Vis'. 1227
Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startpreis 60 EUR
J. Infantino, 'Muro'. 1228
J. Infantino, 'Muro'.
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1229
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startpreis 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1230
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'. 1231
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Startpreis 25 EUR
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1232
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Startpreis 50 EUR
A. Mentes, Stilleven. 1233
A. Mentes, Stilleven.
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Otto Strathmann? 1234
Otto Strathmann?

Ergebnis:

20 EUR

Willem...., 'Wandelaarster met hoed'. 1235
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Startpreis 25 EUR
Ongesigneerd Duitsland 1236
Ongesigneerd Duitsland
Startpreis 25 EUR
Schilderij, B.H., 'Stilleven'. 1237
Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'. 1238
Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'.

Ergebnis:

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'. 1239
Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'.
Startpreis 600 EUR
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets) 1240
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Startpreis 80 EUR
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1241
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Startpreis 50 EUR
Stilleven, 'Fruit'. 1242
Stilleven, 'Fruit'.
Startpreis 400 EUR
Jan Dey, 'Schapen'. 1243
Jan Dey, 'Schapen'.
Startpreis 70 EUR
Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'. 1244
Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'.
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'. 1245
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'.

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'. 1246
Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'.

Ergebnis:

45 EUR

Monogram L.W., 'Brug'. 1247
Monogram L.W., 'Brug'.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, 'Geit in stal'. 1248
Ongesigneerd, 'Geit in stal'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ton Anconé, bloemstilleven 1249
Ton Anconé, bloemstilleven

Ergebnis:

60 EUR

Ton Anconé, Lutterzand (klein) 1250
Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven' 1251
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven'

Ergebnis:

100 EUR

Romania, 2 kippen in stal 1252
Romania, 2 kippen in stal
Startpreis 20 EUR
J.W. de Gruyter 1253
J.W. de Gruyter
Startpreis 350 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1254
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht met kastelen, vee en herder'. 1255
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht met kastelen, vee en herder'.
Startpreis 80 EUR
Verkauft
W. Bonsall, Stadsgezicht. 1256
W. Bonsall, Stadsgezicht.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2x Chinees voor-ouder portret. 1257
2x Chinees voor-ouder portret.

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
4x Gravure, 17e-18e eeuw. 1258
4x Gravure, 17e-18e eeuw.

Ergebnis:

120 EUR

2x Gravure. 1259
2x Gravure.
Startpreis 90 EUR
Landkaart, L. de Knijff. 1260
Landkaart, L. de Knijff.
Startpreis 70 EUR
Verkauft
2x Gravure. 1261
2x Gravure.

Ergebnis:

80 EUR

2x Gravure 1262
2x Gravure
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Martin van Waning, Ets. 1263
Martin van Waning, Ets.

Ergebnis:

30 EUR

Kees Hogendam 1993. 1264
Kees Hogendam 1993.
Startpreis 30 EUR
E. Maas, 'Landschap met kippen' 1265
E. Maas, 'Landschap met kippen'
Startpreis 200 EUR
C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1266
C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Startpreis 90 EUR
C. Cornelisz, 'Oesters op tinnen schaal'. 1267
C. Cornelisz, 'Oesters op tinnen schaal'.
Startpreis 80 EUR
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'. 1268
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startpreis 200 EUR
Simon Kramer, 'Frans stadsgezicht'. 1269
Simon Kramer, 'Frans stadsgezicht'.
Startpreis 180 EUR
J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'. 1270
J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'.
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Ivar Kampke 1271
Ivar Kampke

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Haardstuk, 18e eeuw. 1272
Haardstuk, 18e eeuw.

Ergebnis:

80 EUR

Aquarel, 18e-19e eeuw, 1273
Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startpreis 55 EUR
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1274
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Startpreis 80 EUR
Willy Krake, 'Landschap met figuren' 1275
Willy Krake, 'Landschap met figuren'
Startpreis 75 EUR
W. Raes, 'Kippen voeren'. 1276
W. Raes, 'Kippen voeren'.
Startpreis 80 EUR
Verkauft
W. Raes, 'Schapen' 1277
W. Raes, 'Schapen'

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden' 1278
Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden'

Ergebnis:

70 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen 1279
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Startpreis 100 EUR
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'. 1280
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Startpreis 100 EUR
Ongesigneerd, 'Duits Biedermeier herenportret'. 1281
Ongesigneerd, 'Duits Biedermeier herenportret'.
Startpreis 80 EUR
Verkauft
J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'. 1282
J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'. 1283
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch 1284
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch

Ergebnis:

50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg 1285
Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startpreis 50 EUR
2 Babyportretten 1286
2 Babyportretten
Startpreis 35 EUR
Andries Verleur, 1905. 1287
Andries Verleur, 1905.
Startpreis 150 EUR
Verkauft
A. Verweij, Stadsgezicht. 1288
A. Verweij, Stadsgezicht.

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
W. Poelman, stillleven 1289
W. Poelman, stillleven

Ergebnis:

50 EUR

Russisch aquarel + lakwerk 1290
Russisch aquarel + lakwerk
Startpreis 60 EUR