Diese Webseite verwendet Cookies

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Oosterse aquarellen 1291
2 Oosterse aquarellen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1292
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel) 1293
Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel)

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Albert Franke, 'Abstract'. 1294
Albert Franke, 'Abstract'.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'. 1295
Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'.

Ergebnis:

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1296
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startpreis 25 EUR
Verkauft
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'. 1297
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'.

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Guilliaume Corneille, zeefdruk. 1298
Guilliaume Corneille, zeefdruk.

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Johan van Gesine,'Larens interieur'. 1299
Johan van Gesine,'Larens interieur'.

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'. 1300
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'.

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'. 1301
H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'.

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'. 1302
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'. 1303
Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'. 1304
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.

Ergebnis:

30 EUR

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'. 1305
Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startpreis 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'. 1306
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Monogram M.O. , 'Damesportret'. 1307
Monogram M.O. , 'Damesportret'.

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'. 1308
Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'.

Ergebnis:

25 EUR

H.J. Reuchlin-Lucardi, 'Stilleven met fruit'. 1309
H.J. Reuchlin-Lucardi, 'Stilleven met fruit'.
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.  1310
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.

Ergebnis:

90 EUR

E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. 1311
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startpreis 20 EUR
Monogram M.O stilleven 1312
Monogram M.O stilleven
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Jan Roëde, 'Moderne compositie'. 1313
Jan Roëde, 'Moderne compositie'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'. 1314
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Monogram Moll, 'Damesportret'. 1315
Monogram Moll, 'Damesportret'.

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Thurin, 'Figuur onder bomen'. 1316
Thurin, 'Figuur onder bomen'.

Ergebnis:

20 EUR

Gravure + mahoniehouten lijst 1317
Gravure + mahoniehouten lijst
Startpreis 30 EUR
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'. 1318
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'.
Startpreis 100 EUR
Gerard de Wit, 'Fotograaf met vrouwelijk model'. 1319
Gerard de Wit, 'Fotograaf met vrouwelijk model'.
Startpreis 180 EUR
 A. Martens, 'Man in roeiboot'. 1320
A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Startpreis 60 EUR
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1321
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startpreis 250 EUR
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'. 1322
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Startpreis 100 EUR
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1323
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Monogram E.J., 'Winterlandschap' 1324
Monogram E.J., 'Winterlandschap'

Ergebnis:

40 EUR

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1325
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startpreis 60 EUR
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1326
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startpreis 80 EUR
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1327
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Startpreis 90 EUR
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'. 1328
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'.
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'. 1329
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'. 1330
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'. 1331
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
J. Rode, 'Vaas met bloemen'. 1332
J. Rode, 'Vaas met bloemen'.

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
2x Pierre A. Renoir 1333
2x Pierre A. Renoir

Ergebnis:

50 EUR

Antieke Icoon 1334
Antieke Icoon
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Ongesigneerd ca. 1800 1335
Ongesigneerd ca. 1800

Ergebnis:

45 EUR

Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'. 1336
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Startpreis 40 EUR
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'. 1337
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. 1338
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'. 1339
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
'Havengezicht op Rotterdam', Litho. 1340
'Havengezicht op Rotterdam', Litho.

Ergebnis:

50 EUR

J. André, 'Zeegezicht met bergen'. 1341
J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'. 1342
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'. 1343
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.

Ergebnis:

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1344
Startpreis 60 EUR
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'. 1345
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Startpreis 50 EUR
Russische School, 'Havengezicht'. 1346
Russische School, 'Havengezicht'.
Startpreis 35 EUR
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.' 1347
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startpreis 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'. 1348
Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'.
Startpreis 75 EUR
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1349
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Startpreis 100 EUR
Verkauft
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'. 1350
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'. 1351
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'. 1352
Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'.

Ergebnis:

25 EUR

O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'. 1353
O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'.
Startpreis 35 EUR
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'. 1354
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startpreis 35 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1355
Antieke landkaart, 1713.
Startpreis 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1356
Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 30 EUR
Landkaart Aveele, 1702 1357
Landkaart Aveele, 1702
Startpreis 30 EUR
Verkauft
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.  1358
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.  1359
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'. 1360
Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'.

Ergebnis:

330 EUR

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1361
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startpreis 60 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1362
Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 30 EUR
Landkaart Aveele, 1700 1363
Landkaart Aveele, 1700
Startpreis 30 EUR
Landkaart, ca. 1700. 1364
Landkaart, ca. 1700.
Startpreis 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'. 1365
Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'.
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'. 1366
Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'. 1367
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'. 1368
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Antieke gravure 1369
Antieke gravure

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Heyboer, 'Kip'. 1370
Heyboer, 'Kip'.

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Heyboer, 'Vrouw'. 1371
Heyboer, 'Vrouw'.

Ergebnis:

100 EUR

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. 1372
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.
Startpreis 250 EUR
B. J. Brouwer, Gezicht op Olst 1373
B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Yvonne Poelstra, 'Tulpen'. 1374
Yvonne Poelstra, 'Tulpen'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, 'Café interieur'. 1375
Ongesigneerd, 'Café interieur'.

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'. 1376
Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' 1377
Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.'

Ergebnis:

150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen. 1378
Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startpreis 30 EUR
van Beek, 'Molens'. 1379
van Beek, 'Molens'.
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesignee hert. 1380
Onduidelijk gesignee hert.

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'. 1381
J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.

Ergebnis:

275 EUR

Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'. 1382
Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'.
Startpreis 150 EUR
Jan Bolderink, 'Branding op de rotsen'.  1383
Jan Bolderink, 'Branding op de rotsen'.
Startpreis 70 EUR
Verkauft
Klaus Fussman, 'Margeriten'. 1384
Klaus Fussman, 'Margeriten'.

Ergebnis:

190 EUR

Hanneke Maas, 'Figuren'. 1385
Hanneke Maas, 'Figuren'.
Startpreis 90 EUR
Litho achter glas, 'Twee boeren vrouwen in punter'. 1386
Litho achter glas, 'Twee boeren vrouwen in punter'.
Startpreis 20 EUR