Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x Bronzen figuren (Afrikaans)
Ergebnis: 65 EUR

Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Frans composiet beeld, 'Matroos'.
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Ergebnis: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Set beeldjes, Corry van Amerlaar
Ergebnis: 60 EUR

Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Ergebnis: 60 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Bronzen Ghandi
Ergebnis: 55 EUR

Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Vuurverguld beeld, dame
Ergebnis: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Frans vuurverguld bronzen pendulebeeld. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 50 EUR

Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.

Houten Madonna.
Ergebnis: 50 EUR

Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Plated beeld, 'Maria met Jezus'
Ergebnis: 50 EUR

Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Samac beeld.
Ergebnis: 50 EUR

Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

3 Afrikaanse beelden
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

Beeld, 'Steigerend paard'.
Ergebnis: 35 EUR

19e Eeuws Frans figuur, naar 'Couston'. 'Steigerend paard met menner'. Compositie metaal. Afmeting: 18,5 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Ergebnis: 35 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur
Ergebnis: 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Beeld moeder met kind
Ergebnis: 28 EUR

Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen beeld figuur.
Ergebnis: 20 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Kunststof beeld 'Naakt'
Ergebnis: 20 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Mijnwerker
Ergebnis: 20 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.