Ronde glazen asbak met geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren rand. ø 16x3 cm. in goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met opaal. Zilveren gerhodineerde ring met een bloemvorm in het midden bezet met een rond gefacetteerde opaal, ø 4 mm. ø 52 ca 2,2 gram. Nieuw.
Parelcollier met parels in creme, goud en taupetinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Negen zilveren lepeltjes, 833/000, met een puntbak en de stelen voorzien van biedermeier graveerwerk. ( 2 modellen). Totaal ca 25 gram. 9 cm. In goede staat
Zilveren opscheplepel, 800/000, Oostenrijk. Sierlijke lepel met peervormige bak voorzien van een deels geschulpte rand en graveerwerk in de gematteerde bak. De lepel is voorzien van een gecontourneerd...
Zilveren vleesvork, 835/000, met florale graveringen en gecontourneerde steel met stippelgravure in ruitvorm. MT.: T.L.Uriot & Zn, Amsterdam, jl.: X:1882 15,5cm. ca. 20 gram. In goede staat
Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. Bij enkele schakels is wat afgebroken.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met markesiet. Ovale hanger, 25x20 mm, bezet met markesiet bevestigd aan een geoxideerd gourmetcollier. lengte 42+5cm. Nieuw
Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...
Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Oud/antiek Engels gelithografeerd wereldbolletje. Chad Valley & Co. Ltd. Harborne. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)
Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...
Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.
Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.
Drie Romeinse munten: 1x Scara Moneta (Constantius 305-306), 1x Romeinse Follis, Keizer Gallienus en 1x Romeinse Follis, Keizer Licinius. Verschillende condities.