Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén maal groot, gaaf. Eén maal kleiner, twee chips. Eén maal kleiner, gelijmd. Afmeting: ø 23 - ø 31,5 cm. In redelijk...
Set sieraden, GG 585/000, met Carneool. Grote ring met in het midden grote ovaal gefacetteerde carneool, 14x18 mm, bewerkt met geschulpte rand ø 57 , exact bijpassende hanger met carneool aan gourmetc...
Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr
Collier van 5 strengen jasseronketing, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met filigrain, knopjes en apliquen. lengte 39 cm. ca 62 gram. In goede staat
Zilveren vorken en lepels, 833/000, 6 persoons, model Haags Lofje, MT.: MG, Rotterdam jl.:E: 1889. lengte 21 cm ca 673 gram. In goede staat
Julie Suchez. 1895. Duitse school. Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 73 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische vergulde bijbelstandaard met cloisonne medaillons, glas en graveringen. Afmeting: 15 x 30 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse Japanse of Chinese ivoren Geisha met waaier. Hand en voet gelijmd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat. Met certificaat ten behoeve van cites
33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Houtgestoken Franse notenhouten bijzettafel met figuur en druiven + gecontourneerd blad. Circa: 1870. In Roccoco-stijl. Afmeting: 91 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.
Grote bronzen Art Nouveau figuur met roodlakwerk. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerde erotische bronzen figuur. Half naakte dame (ook onder jurk). 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Steigerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Lot divers 18e - 19e eeuws Chinees/Japans Imari porseleinen kop + schotels. Bestaande uit: Negentien schotels en zestien kopjes. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.