Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Piet Rezelman. 1887 - 1967. Dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Lot van zes stuks oud Indonesisch snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige set van zes antieke societé ceramique keramieken kastkommen, decor Canton. Circa: 1900. Afmeting: ø 11 - 16 cm. In zéér goede staat.
70-er Jaren Dimple whisky. Ongeopend. 2897 Haig + Haig Bottled. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Kristallen suikerstrooier op zilveren ronde voet en zilveren strooidop, 835/000. ø6,5x16cm. In goede staat.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorwerpen. Onder andere: Porselein, keramiek, glas, messing etc.. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. J.Held, Amsterdam 1840-1878 In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, strakke ring met grote zirconia, ø23mm, en een gematteerde ring met vierkante kop bezet met 2 licht blauwe stenen. Totaal ca 33,2 gram. In goede staat
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.