Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Jongen vormt een hart met zijn handen, en meisje met bloem. Eén hand gerestaureerd. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Man met visnet, en vrouw met vismand. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke porseleinen uilen. Eén gemerkt, 3700 P. Eén rookverdrijver, ongemerkt. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen rookverdrijvers in scheepjesvorm. Eén gemerkt Aerozon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 20 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen sierschotel met familiewapen. Decor de lambilly point gesne, point gesnant, met goud decor en gecontourneerd. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke porseleinen valk. Freureuth Kunstabteilung, door M. Herman Fritz. Circa: 1920. Afmeting: 30 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met vergulde messing voet, voorzien van figuren en draken decor. Eén deksel zit vast. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In redelijke staat...
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met messing monturen, Geisha's, vlinders en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese porseleinen vazen met krijgers decor en opgewerkte dieren figuren. Gemerkt. Eén vaas bovenkant gerestaureerd. Afmeting: 45 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...
Twee gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met figuren en florale decors. Eén minimale chip. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote keramieken poezen. Eén maal tijgerpoes van Hummel, nr. 31011 - 30 - 4, West Germany. Eén maal witte poes, Italië, gemonogrammeerd. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Grote Duitse Hummel keramieken lampenvoet met hond en meisje in boom. Gedateerd model 1936. Minimale chip onderrrand. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...
Prachtige oude Chinees porseleinen vaas met perziken decor en goudrand. Gemerkt. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 28 x 18 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleders optocht. 1850 - 1920. Balustervormig. Afmeting: 25,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met Familie Verte decor, figuren in landschap. Afmeting: 6 - 35 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...
Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...
Vier-kantige oude Chinees porseleinen dekselvaas met Foo honden. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Villeroy en Boch ? vier-kantige vazen met Duitse landschappen, goud decor en kobalt blauwe achtergrond. Genummerd 1960/2 P 1243. Eén vaas chip ingelijmd. Afmeting: 29,5 x 15 x 15 c...
Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...
18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Vijf bijzonder grote antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen met Chinese decors. Circa: 1890. Afmeting: 11 x 21 cm ø. In goede staat.
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.