Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Drie delig zilveren servies, model Bonton, bestaande uit een koffie- en theekan en een suikerbak. De koffie- en theekan zijn voorzien van een houten greep en knop. De suikerbak is voorzien van een dek...
Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot
Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...
H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
G. Tielens. Boerin met melkbussen op pad en koeien. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Sierlijke ring met een slag met in het midden een fanatsierozet bezet met diamanten, de aanzet bij de rozet is versierd met baquette geslepen diamanten. Totaal...
Zilveren suikerbak met schep, 835/000, in de vorm van een kolenkit versierd met biedermeier graveerwerk op ronde voet met een bijbehorende schep. 15x7x12 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...
Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.
Lot met gouden sieraden met granaat, 585/000, een dasspeld met ovaal gefacetteerde granaat en onedele speld, een hanger met gouden bewerkte rand en granaat, en een broche in strikvorm met granaat. Tot...
Zilveren kom bewerkt met olifanten, tijgers, bloemen en figuren. ø11x6cm. 835/000. (Oosters) ca 193 gram. In goede staat
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Parelcollier met parels in grijs, groen en bruintinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren aspergetang, 835/000, met ronde beugel versierd met biedermeier graveerwerk en geschulpte bekken uitgezaagd met biedermeier motief. MT.: Antonius Hendrikus der Kinderen, 's Hertogenbosch, 184...
Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, verlopend in grootte, voorzien van geelgouden sluiting, 585/000, ø 5-10mm. Lengte 52 cm.
Prachtig ovaal zilveren dienblad, 900/000, versierd met een gelobte binnenrand met daaromheen een rand van opgelegde krullen en bladeren met grepen gemaakt uit C-voluten. 59x36 cm. ca 1670 gr. Voorzie...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorstekers in de vorm van een rozet bezet met 8 bloedkoralen. Onder de rozet is een ronde gouden plaat gesoldeerd. ø 15mm. ca 5,4 gram. De bloedk...
Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.
Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Collier met gitten, 2 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in grootte 5-12 mm. Lengte 42 cm.
Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...
Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...
Zilveren theedoos, 800/000 op bewerkte klauwpoten met geribde rand en een uitgewerkte bloem op het deksel. 15x10x8cm. ca 339 gram Stukje van de boem afgebroken (bijgevoegd) verder in goede staat
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen, verlopend in breedte met een steker met clip, versierd met 3 rijen met 4 briljant geslepen diamanten, glad gezet in de gematteerde creool. Br...
Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...