Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.
Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...
Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche
Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Mandalang. Indonesische school. Riviergezicht met pagode gebouwen. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde ring met diverse kleurstenen, o.a. peridot, citrien, granaat en amethist. ø 59. ca 4,1 gram. Nieuw
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat
Zilveren pasteilepel, 835/000, met bewerkte bak en gecontourneerde steel met florale graveringen in ruitvorm. MT.: T.L.Uriot & Zn, Amsterdam jl.: U:1879. ca. 18 gram, 15 cm, In goede staat
Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Brede zilveren ring, 925/000, met een soort slag met in het midden een gladomzetting met een rond gefacetteerde paarse zirconia. ø 53 ca 9 gram. In goede staat
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Antiek keramieken dienblad met florale decors. Jugendstil. Circa: 1915. Handvat geknapt, pootjes eraf. Afmeting: 54 x 36 x 4 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke terracotta figuren. Oosters en Europees. Afmeting: 13 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.
Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.
Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.
Lang zilveren collier, 925/000, uit gourmetschakel met cilindervormige schakels. lengte 80 cm. ca 36 gram.
Twee zilveren ringen, 835/000 en 925/000, een opengwerkte brede ring, 20 mm, ø 55, en een ring met ovale hematiet, ø 60. Totaal ca 20,6 gram.
Brede zilveren ring, 925/000, met toermalijn en amethist. Brede ring met 2 rijen met rond gefacetteerde toermalijnen en rijen met rond gefacetteerde amethisten. breedte ring 19 mm. ø 54 ca 10 gram. ni...
Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts
Lot zilveren sieraden met 2 chokers, één, met markesiet en één met parels en een cfe (close for ever) armband met een muntje. Totaal ca 26,5 gram.
Lot met Duits bestek voorzien van monogram, bestaande uit 6 vorken en 6 lepels. Gestempeld: v.A. Silverine 60. 18 cm. In goede staat.
Lot met vier delen zilver, bestaande uit: Een vingerhoed, wat uit model, een pillendoosje, 925/000, met zilveren huls met lijnendecor en kunststof binnendoosje. Importeursteken: Amsterdamse diamant ma...
Lot divers zilver, 835/000, bestaande uit een theezeef met man met juk, MT.: onduidelijk, jl.:R:1927, een flesjeshouder met krullen en figuren, MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:C:1937, 2 vingerdoek...
Zilveren zakhorloge, 800/000, klein model, ø 35 mm met witte emaille wijzerplaat en goudkleurige wijzers. Glad model kast met aan de achterzijde een guilloche bewerking met een bewerkt cartouche. Voor...
Zilveren vismes en vork, vismes, 800/000, met 2 zijdige bewerkte steel en een vork, 835/000, met getorste steel en floraal bewerkt heft. MT.: J.Schrijfsma Jr, Woudsend/Sneek jl.: k:1894. 17-21,5cm, ca...
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
Zilver rosé collier met hanger, 925/000, met groene agaat. Fijn slangcollier met een peervormige hanger bezet met een gefacetteerde groen agaat. 24x13 mm. Lengte 42 cm. ca 7,8 gram
Prachtig zilveren tafelmes, 925/000, Christoffle sterling, Frankrijk, 24,5cm In goede staat
Zilveren miniatuur, Walhoorn, 835/000. Importeursteken: Handelsonderneming Delka, Heemstede. ø6 cm. ca 17 gram. In goede staat.
Pieter Arie Nijgh. 1876 - 1959. Enschede. Portaal kerk te Enschede. Ets op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
E.A. Paquet (Philadelphia). Circa: 1900. Landschap met boerderij, boerin en kind. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's. Belt niet. Twee-kleurig. Tweede helft 21e eeuw. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier maal Chinese figuren. Eén jade medaillon. Eén houten kleine boeddha (netsuke). Eén netsuke wit (imitatie). Eén composiet boeddha. Afmeting: 5 - 10 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke gietijzeren wandplaquette met annotatie 1563. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 23 x 5,5 cm. In goede staat.
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Elf diverse speelgoed metalen merkmodellen. Onder andere: Oxford Mini Police Anglia, Corgi Toys Heinkel, Van Guars Triump Herald, Van Guars Ford Anglia, Mini Malta Bedford bus, Oxford Bedford bus (gro...
Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Groot fragment van een 19e eeuwse Duits houten uurwerk. Incompleet. Afmeting: 66 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Uniek antiek geslepen kristallen gelegenheidsglas op ronde voet, kelk voorzien van geslepen initialen BD 2 Februari 1876 - 2 Augustus 1888 en geslepen ingrediënten. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afm...
Antiek geslepen kristallen glas op voet. Kelk is voorzien van florale gravure en tekst 'Souvenir La Haye 25-5-1888'. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afmeting: H 14,5 cm. ø 8,5 cm.
19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke 'Petrus Regout Maastricht' kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bolvaasjes. Twee bordjes, 18e eeuw, beschadigd. Eén Imari bord, haarlijn. Eén Familie Rose bord + zilveren beugel, gelijmd. Afmeting: 7,5 -...
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Dresden porseleinen opgewerkte bonbonschaal met vogels decor + bloemmerk F.N.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Grote oude Duits keramieken bierpul met tinnen omranding en tinnen deksel. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 33 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Zilveren armband en bijpassende ring, 800/000, met rechthoekige plaat bewerkt met filigrain. 18,5 cm ø55 totaal ca 19,9 gram
Zilveren zakhorloge, 800/000, met rosé accenten, voorzien van gravure aan de achterzijde van boeren. Geplaatst in een kunststof stolp met houten basement . Mechanisch. Scharnierachterdeksel zit los. ø...
Kristallen sigarenbeker met zilveren ronde voet, een vingerdoekring met gravure en servetband, 835/000. ø9x14cm. In goede staat
Vier edelstenen colliers met o.a. parels, onyx, agaat en goudsteen.
Kleine kristallen tassa met zilveren voet, 8350/000. Kristallen schotel met aculadevormige rand bevestigd op een zilveren voet versierd met parelrand, gerestaureerd. ø 13x8cm. Minimale chips.
Zilveren halve creolen, 925/000, met topaas. Grote creolen met 2 rijen ronde gefacetteerde blauw topazen en citrienen. Breedte 7 mm. ø 24 mm. ca 8,7 gram Nieuw
Zilveren rozethanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ovale hanger bezet met peervormige en ovale gefacetteerde zirconia's. 18x34 mm. ca 9,3 gram. Nieuw
Zilveren natfruitschep, 835/000, met florale opengewerkte bak met geschulpte rand en fraaie bloemsteel. Mr. H. Hooykaas, Schoonhoven. jl.:D: 1938. Afmeting: 14,5 cm. Gewicht: ca. 37 gr. In goede staat...
Zilveren tennisarmband, 925/000, volledig gezet met licht blauwe zirkonias in ronde zettingen. De armband is voorzien van een bakslot met 2 veiligheidsachtjes. De armband is gerhodineerd. Lengte 19 cm...
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Fijne vierkant sangcollier met een langwerpige hanger met 3 ovaal gefacetteerde zirconia's, onder elkaar bevestigd. lengte 42 cm. 35mm. ca 11 gram...
Vier edelstenen colliers met o.a. parels, nefriet, koraal en goudsteen.
Collier en oorhangers met Chinees porseleinen kralen. Collier met malachietkralen, ø 8 mm, met 6 ovale Chinees porseleinen kralen. met 2 oorhangers met ovale Chibees porseleinen kralen, 23 mm met goud...