18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek, 19e eeuws beeld met originele polychromie. Vrouw met jongen en puppies. Compositie metaal en houten basement. Afmeting: 74 x 32 cm ø. In goede staat.
Levensgrote bronzen kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Bouret. Eutrope Bouret 1833 - 1906. Voorstellende Jeanne D'Arc. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Twee geelgouden ronde gladomzettingen bezet met een briljant geslepen diamant. 2x0,25 crt H-SI. ø 6 mm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Drie dames op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse messing kompas. Made by The Lionel Corporation N.Y. U.S. Navy Azimuth Circle 1943. Afmeting: 20 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Geelgouden naaldenkoker en vingerhoed, 585/000,. Gecontourneerde naaldenkoker fraai bewerkt met graveerwerk en een vingerhoed met stergravure. Totaal ca 7,7 gram. In goede staat
Jeager Lecoultre dames horloge, Quarts, ronde kast uit staal met goud, voorzien van een schakelband met bicolourschakels en een vlindersluiting. licht gele wijzerplaat met romeinse cijferaanduiding. ø...
Sierlijke geelgouden ring, 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant geslepen diamant gezet is, ca 0,18 crt. In de beide zijkan...
Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.
Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.