Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Chinese Imari kom 6164
Chinese Imari kom

Ergebnis:

50 EUR

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2113
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startpreis 50 EUR
Chinees rond zilveren doosje met tekens 868
Chinees rond zilveren doosje met tekens
Startpreis 60 EUR
Verkauft
6x Antieke kastkom, circa 1900. 6181
6x Antieke kastkom, circa 1900.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Wijnfleshouder 2130
Wijnfleshouder

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Zilveren roomlepel 885
Zilveren roomlepel

Ergebnis:

30 EUR

Twee Chinese bolvazen 6198
Twee Chinese bolvazen
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Stalen verguld armband M&M 902
Stalen verguld armband M&M

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Delftse vaas, 18e eeuw 6215
Delftse vaas, 18e eeuw

Ergebnis:

120 EUR

Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915 6232
Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Thermometer pendule. 3681
Thermometer pendule.

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Marmeren zuil 2530
Marmeren zuil

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Chinees boeddha beeld 6249
Chinees boeddha beeld

Ergebnis:

200 EUR

Kolompendule onder stolp. 3698
Kolompendule onder stolp.
Startpreis 210 EUR
Verkauft
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers 6266
3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Postzegelverzameling, 14 stockboeken 2704
Postzegelverzameling, 14 stockboeken

Ergebnis:

100 EUR

Mahonie chiffonier, ca. 1820 4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startpreis 1.100 EUR
7x Delftse borden, 18e eeuw 6283
7x Delftse borden, 18e eeuw
Startpreis 350 EUR