Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule met achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Circa: 1840. Marmer beschadigd. Voor onderdelen. Afmeting: 29 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Hollandse porseleinen klok. Gemerkt Ram Colenbrander. Met antiek uurwerk. Afmeting: 31 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.
Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Schwarzwalder wandklok met landschapvoorstellingen. Circa: 1890. Deurtje mist + verlijming los. Afmeting: 34 x 10 x 27 cm. Eén zeldzame drie-gewicht koekkoeksklok met speelwerk, g...
Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten schoolklok 'Rigaud a Gien'. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 13 x 35 cm ø. In goede staat
19e Eeuws Weense notenhouten Louis Philippe twee gewichten regulateur. Circa 1870. Snijwerk kroon niet origineel. Afmeting: 123 cm. Verder in goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok. Circa 1910. Klok heeft twee gewichten, en een halfuurslag klokwerk. Afmeting: 218 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier staande klok met berken fineer. Circa 1820. Klok heeft een achtdaags slag-uurwerk en een emaille wijzerplaat. De klokkop is afneembaar. Mogelijk huwelijk. Functies niet getest. Afme...
19e Eeuws Weense notenhouten driegewichter regulateur met kwartierslag uurwerk. Met gegraveerde gewichten, wijzerplaat en slinger. Kroon niet origineel, verder in goede staat. Afmeting: 160 cm. In red...
Duitse gesigneerde staande klok. Circa 1820. 'J.G. Feldmann & Heller'. Klok heeft een kwartierslag uurwerk en secondenaanduiding, drie gewichten en slagwerk met dubbele bel. Functies niet getest. Afme...
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.
Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Twee tollen missen. Circa: 1890. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 7 x 5,5 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen monturen, maanstand, achtdaags-uurwerk en met slagwerk op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse pendule met porseleinen putti en vrouwen figuren. Putti beschadigd. Klokkast gesigneerd P.H. Mourey. Achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag. Bel + slinger missen. Afmeting: 4...
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoper. Circa: 1890. Historisme. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok. Historisme. Circa: 1890. Functie niet getest. Veren goed. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil wekkerklok. Messing op houten basis. Slinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Pfeilkreuz wandregulateur. Circa: 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstand. 20e Eeuw. James Smith London. Afmeting: 28 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 140 cm. In redelijk/goede staat.
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...
Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.