Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Antiek keramieken dienblad met florale decors. Jugendstil. Circa: 1915. Handvat geknapt, pootjes eraf. Afmeting: 54 x 36 x 4 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's. Belt niet. Twee-kleurig. Tweede helft 21e eeuw. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier maal Chinese figuren. Eén jade medaillon. Eén houten kleine boeddha (netsuke). Eén netsuke wit (imitatie). Eén composiet boeddha. Afmeting: 5 - 10 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke gietijzeren wandplaquette met annotatie 1563. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 23 x 5,5 cm. In goede staat.
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.
Lot sieraden-display met velours. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.
Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.
Grote aluminium 4-lichts kaarskandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Roccoco-stijl boudoir spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: 37 x 13 x 3 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.
Grote antieke 2-lichts messing wandblaker, electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 46 x 18 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorwerpen. Onder andere: Porselein, keramiek, glas, messing etc.. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen voor-oorlogs Chinees albast. Twee maal Chinese goden. Eén maal dekselpot, stukje los er bij. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek. Eén maal Imari wierookbrander, gerestaureerd. Twee Japanse tafelschalen. Twee benen bollen. Porseleinen borden etc... Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke schildpad kaarskandelaren. Circa: 1900. Eén voet gelijmd. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Douwe Egberts koffiemolen. Circa: 1910. Afmeting: 28 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tien kleine cloisonne vazen/dekseldoos. Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke strijkijzers. Eén maal met messing standaard. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten dekenkist met messing beslag. Slotplaatje mist + zijkant één beslag mist. Afmeting: 23 x 23 x 33 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse antieke houten kom met ruiter te paard en roccailles in 18e eeuwse stijl. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier vergulde houtgestoken Oosterse beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Alessi citruspers in aluminium. Ontwerp Philippe Starck. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reisschrijfkist. Slotplaatje mist, plated sierlijst mist. Afmeting: 15 x 38 x 26 cm. In redelijke staat.
Antieke Burmese bewerkte lakwerk dekseldoos met florale en vogel decor. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.
Tinnen theeset van Chris van der Hoeff. Vier-delig op bakeliet dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Zeven oude houtgesneden grote Indonesische figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.
Twee maal oud Japans lakwerk. Eén maal fotolijst. Eén maal antiek fotoalbum met parelmoer-inleg en binnenin handbeschilderd. Afmeting: 34 x 26 cm en 27 x 35 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws petit point borduurwerk in mahoniehouten lijst met afbeelding van figuren in landschap. Anno 1874. Afmeting: 76 x 73 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk. Eén altaarstuk met figuren in het bos. Eén omarmende figuur. Eén danser. Afmeting: 23 - 51 cm. In goede staat.
Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.
Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde dekseldoos met miniatuur damesportret. Circa: 1900. Gesigneerd Adrian. Vochtvlekken. Afmeting: 4 x 11 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten kinder-schooltas met snijwerk. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Afrikaanse wandelstok van ebbenhout met ingelegde benen stippen. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden wandelstok met Chinese figuren decors. Circa: 1900. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke wandelstok. Zwart gepolychromeerd met houtgesneden gems in heft. Stukje af. Circa: 1900. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke tassen. Eén Art Deco kralentas. Eén beurs van kralen. Eén velours buideltas met kralen. Afmeting: 16 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse bewerkte metalen schalen. Eén maal plated. Eén maal emaille beschildering. Eén maal koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers thee-voorraadblik met Chinese decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Hollands inktstel, gemaakt van messing. Ontwerp Jan Eisenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 10 x 15 x 27 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten lokeend met originele polychromie. Afmeting: 18 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren kapstok. Circa: 1920. Afmeting: 47 x 80 x 15 cm. In goede staat.
Twee Oosterse benen brieven-openers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 -27 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek plated Barok-stijl koffieservies. Gemerkt 'L. Jungh'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse messing theelicht + ketel. In de stijl van Eissenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 26 x 20 x 16 cm ø. In goede staat.
Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.
Grote Engelse antieke eikenhouten gestoken barometer met herdenkingsplaatje 1902. Keramieken wijzerplaat. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse messing barometer met plated wijzerplaat. Gemerkt P.B.H.N. Afmeting: 5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude Indonesische Djati houten maskers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse W.M.F. Ikora plated schaal met Venetiaan in boot voorstelling. 1960. Afmeting: 27 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke volkskunst, kerfsnede van een zeldzaam palmhouten mannenbreischede met initialen, anno 1813. 20 cm, In goede staat
Antieke kralen buideltas. Jugendstil. Circa: 1915. Zijden binnenvoering iets beschadigd. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat.
Antieke schilpad visitekaartenhouder. Kleine beschadiging. Circa: 1920. Afmeting: 10,5 x 7 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke schildpad voorwerpen. 19e Eeuw. Eén maal klein dekseldoosje. Eén maal visitenkaartenhouder met koper-inleg. Afmeting: 7,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese kompassen. Twee van hout, rood lakwerk. Eén van compositie metaal met vleermuizen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Chinese plaquette met boedha en een flacon met metalen versieringen. 5,5x10 cm en 9x13 cm.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.