Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.