Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Jaren '30 mozaïk-lijst van porselein fragmenten. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.
Vier delen oud China. Eén schaaltje met landschap. Eén parelmoerschelp schaaltje + landschap. Eén beeldje lachende boeddha's. Eén bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur met rest polychrome en spiegellijst. Waarschijnlijk Amerikaans sierstuk voor automaat of iets dergelijks. Circa: 1920. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese of Japanse benen bewerkte dekseldoosjes. Eén maal groot met kikkers op deksel. Twee maal klein met konijnen op deksels. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Lot oud/antiek. Onder andere: Tinnen po, dekseldoos, houten boeddha, etsplaat, Oosterse dekseldoos. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere: Vazen, borden, theekannen, kinderstrijkijzer etc... Afmeting: 12 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Lot antiek metaal. Bodemvondst. Drie maal brons, speld/ring (Romeins). Twee pijlpunten. Oxydatie. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws volkskunstmes in lederen schede, houtgestoken met paarden decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 'Grape' hengselpot. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.
Messing hanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...
Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.
Vier antieke scharen, één zilveren schaar met florale bewerking, één schaar met strakke zilveren grepen, één metalen schaar met portretten en een knoopsgatschaar met stelschroef. 12-15 cm. In goede st...
Vijf rood beklede juweliers verdeelbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Drie grote vergrootglazen. Twee maal met hoorn grip. Eén maal kunststof . Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde chocoladekan en comfort. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 22 x 20 cm. In redelijke staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen (Dröppelminna). Bij één mist de kraanafsluiting. Afmeting: 43 - 47 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese zandsteen bewerkte Foo/Tempel honden. Circa: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #2468 in originele complete staat. In redelijk tot goede staat. 10-19,5cm.
Antieke bruin lederen hoedendoos met koperen slot + herenhoed. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 36 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke bruin lederen koffers. Engeland. Eén koffer gemonogrammeerd J.R.T. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Twee maal metalen leeslampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 - 130 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude keramieken plaquette, Frankrijk. Tourneé du chat noir avec Rudolphe Salis. Afmeting: 28 x 35 x 1 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas met cloisonne. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Houtgestoken grote Chinese keizer figuur op wolk met zwaard en pagode. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing neo gotische penkaarskandelaren. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...
Zeldzaam 19e eeuws koperen heilig kruis met heilighart en slang. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Oosters altaarstuk met originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 115 x 4 cm. In goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse stickbarometers met kwik. Eén maal met Duits-Hollandse opdruk. Eén maal met Duitse opdruk. Afmeting: 100 - 101 cm. In redelijke staat.
Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antiek gesigneerd Chinees ivoren beeld, wijsheer met staf, hert etc. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse benen of ivoren bewerkte Chinese naaldenkoker met draken en vlinder decor. Afmeting: 15 x 2,2 cm ø. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee grote antieke Chinese ivoren wijsheren beelden met polychromy, tekst en signatuur. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard of console/basement. Circa: 1900. Afmeting: 13 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard met graveringen en cloisonne medaillon. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 27 x 30 cm. In goede staat.
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met gravering. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Lot divers antiek Peterselie porselein (Europees met Chinees decor). Minimale chip mogelijk. Bestaande uit: Theekan, melk + suiker, één-en-twintig kop + schotels, schalen, dekselpot. Met daarbij twe...
Groot antiek zijde geborduurd wandkleed met goudrand, figuren etc. Gesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 190 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten paraplu-standaard met lekbak. Circa: 1920. Afmeting: 57 x 67 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse rood koperen aker (hengselbak) met zwaluwstaartverbinding en bewerkte hengsel. Afmeting: 35 x 45 cm ø. In goede staat.
Antiek koperen aker met hengsel. Circa: 1800. Afmeting: 30 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Smeedijzeren Art Nouveau-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 22 cm ø. In goede staat.
Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.
Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale in Hinsicht auf Volksgeschichte, Statistik, Archäologie und Erdkunde 1832. Twee delen in 1 band, kaft in gebruikte staat, bladen in redelijke st...
Neerlandica Catholica het katholiek Nederland. Ter herinnering aan het Gouden Priesterfeest van Z.H. Paus Leo XIII onder goedkeuring van ZZ DD HH den aartsbisschop ende bisschoppen van Nederland. Uitg...
Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.
Antieke Latijnse bijbel 1649. Homiliae Quadragesimales reverendissini Hieronaymibaptistae Delanuza. In lederen band, zonder slotbeugels. Afmeting: 10 x 24 x 38 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek tin. Eén maal zeldzame originele beschilderde tinnen kraantjeskan. Circa: 1800. Eén maal tinnen theekan. 19e Eeuw. Eén maal tinnen fruitschaal. Circa: 1900. Tiel. Afmeting: 11 - 45 cm...
Lot antiek tinnen maten, snotneuzen, schaal en twee koperen kannen, totaal 21 delen. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Lot van 13 stuks 19e eeuwse tinnen Engelse maatbekers. Afmeting: 6 - 16 cm. en 7 - 25 cm. In goede staat.
Oude zangvogel-automaat met drie bewegende vogels. 20e Eeuw. Blaasbalg lek. Houten omlijsting stukken weg. Afmeting: 37 x 26 x 19 cm. In redelijke staat.
Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.
Antieke historisme gobelin wandkleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 118 x 190 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa: 1915. Glazen kap beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 65 x 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse keramieken petroleumlampen met bloemen en goud decor + gebloemde gematteerde glazen kappen. Compositie metalen voet. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 59 x 20 cm ø. In goede staat...
Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.
Antieke olielamp met albast en amandel-geslepen glazen reservoir. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke vergulde messing heilig kruis, neo-renaissance. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...
19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos. Eén stukje koper-inleg mist. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse vergulde dekseldoos met ivoor. Dekseldoos heeft miniatuur portretschilderijtje op deksel. Verkocht bij 'Umberto Baldissera AL Jesu Roma'. Mooie kwaliteit. Afmeting: 4 x 8 cm ø. In goede...
19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander + vaas. Circa: 1900. Wierrookbrander met figuren, tekens, Foo hond en olifanten-koppen. Messing vaas met bloesemtak en vogel decor. Afmeting: 18 - 26 cm. In goe...