Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee antieke Perzische vazen
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Lot cloisonne (10x)
Startpreis 45 EUR

Tien kleine cloisonne vazen/dekseldoos. Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen wijnbeker
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.

Antieke smeedijzeren kapstok, 1920
Startpreis 65 EUR

Antieke smeedijzeren kapstok. Circa: 1920. Afmeting: 47 x 80 x 15 cm. In goede staat.

2x Haardplaat, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke ijzeren haardplaten. 17e - 18e Eeuw. Eén maal Barok (putti). Eén maal Renaissande (figuur met edelhert). Afmeting: 65 - 86 cm. In goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kolenkit, circa 1900.
Ergebnis: 65 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten kolenkit met messing plaquettes en schep. Circa: 1900. Afmeting: 47 x 35 x 44 cm. In goede staat.

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek koperen aker, circa 1800.
Ergebnis: 60 EUR

Antiek koperen aker met hengsel. Circa: 1800. Afmeting: 30 x 52 x 41 cm. In goede staat.

2x Russisch boek.
Ergebnis: 75 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Bureaulamp, 50-er / 60-er jaren.
Startpreis 80 EUR

Zwart metalen bureaulamp, 50-er / 60-er jaren. Met chroom, buigzame stijl. Afmeting: 41 x 34 x 26 cm ø. In goede staat.

Oosterse hallamp
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Oosterse hallamp van plated metaal en robijnrood glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Grote empire-stijl lamp
Ergebnis: 60 EUR

Grote empire-stijl lamp met kristal-glazen reservoir. Brons kleurig metaal basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 43 cm. In goede staat.

Tafellamp met vogel
Ergebnis: 100 EUR

Oude bronzen tafellamp met ibis, verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 30 cm ø. In goede staat.

De Katholiek maandschrift, vele jaargangen
Startpreis 150 EUR

Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...

Antiquarische boeken (14x)
Startpreis 40 EUR

Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale
Ergebnis: 100 EUR

Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale in Hinsicht auf Volksgeschichte, Statistik, Archäologie und Erdkunde 1832. Twee delen in 1 band, kaft in gebruikte staat, bladen in redelijke st...

Graduale Romanum
Ergebnis: 45 EUR

Graduale Romanum, volgens het Roomsche misboek. Tot gebruik der Roomsch-Catholyke kerken in de Nederlandsche zending, laatste uitgave, Wed. F.J. van Tetroode 1808. Boek is in gebruikte staat, kaft mis...

30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden
Ergebnis: 65 EUR

Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.

Chanoine Crampon, La Sainte Bible
Ergebnis: 225 EUR

Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.

Lot tin
Ergebnis: 50 EUR

Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.

Hollandse bijbel, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel in lederen band, zonder slotbeugel. Oude en nieuwe testament Staten Generaal Amsterdam. H. Brandt, D. Onder de Linden. D. Schouten etc.. Afmeting: 12 x 24 x 29 cm. In redel...

2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd.
Startpreis 70 EUR

Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Vier-delig tinnen theeservies, Chris van der Hoeff.
Startpreis 60 EUR

Tinnen theeset van Chris van der Hoeff. Vier-delig op bakeliet dienblad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

Kraantjeskan met 2 messing penkandelaren
Startpreis 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met twee messing penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maatbekers etc.
Ergebnis: 80 EUR

Lot antiek tinnen maten, snotneuzen, schaal en twee koperen kannen, totaal 21 delen. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot Engelse maten, 19e eeuw.
Ergebnis: 80 EUR

Lot van 13 stuks 19e eeuwse tinnen Engelse maatbekers. Afmeting: 6 - 16 cm. en 7 - 25 cm. In goede staat.

3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal kerkelijk koperwerk. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met Latijnse spreuk (kopergeslagen). En drie kaarskandelaren. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Tabakspot + pijp.
Startpreis 35 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Fotolijst/Spiegel
Ergebnis: 60 EUR

Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.

Wijnfleshouder
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

3x Miniatuur
Ergebnis: 110 EUR

Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.

3x Koperen/messing seinlampen
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Ergebnis: 40 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke staande lamp
Startpreis 60 EUR

Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.

3x Antieke olielampen
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.

Opaline-glazen petroleumlamp
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Floraal handbeschilderd. Met messing brander, onderrand + tussenstuk. Afmeting: 70 x 27 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen vazen op marmeren basement
Ergebnis: 185 EUR

Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke messing olielamp
Ergebnis: 135 EUR

Antieke messing historisme olielamp met bacchus, ranken en vogel decors. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startpreis 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbelstandaard
Ergebnis: 250 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Lot antiek koper
Ergebnis: 55 EUR

Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.

4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus
Ergebnis: 65 EUR

Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.

Antieke beddepan
Ergebnis: 30 EUR

Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot bellen + boekenpers
Ergebnis: 70 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

3 Kistjes met spelletjes, Circa 1920.
Ergebnis: 55 EUR

Drie antieke speldozen met kaartspelen en benen chips + ivoor. Circa: 1920. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse opbergkisten
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opbergkisten. Eén mahoniehouten brievenkist. Eén palissander theekist met intarsia. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Engels kistje, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startpreis 70 EUR

Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Notenhouten theekist op klauwpootjes
Ergebnis: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...

Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

2x Engelse messing kaarskandelaar.
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Noten miniatuur model commode
Ergebnis: 150 EUR

Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren, Louis Seize-stijl
Ergebnis: 30 EUR

Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.

2x Franse kandelaar, 19e eeuw
Ergebnis: 45 EUR

Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Twee zware bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinees bronzen vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing vazen met draken. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Cloisonne theepot
Startpreis 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Drie netsuke's
Startpreis 100 EUR

Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.

Nigeriaans bronzen masker
Ergebnis: 60 EUR

Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Chinees gietijzeren trekpotje op stoof
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees ijzeren trekpot op ijzeren stoof met drakenkoppen. Bodemvondst. Oxydatie. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.

4x Boeddhistisch brons
Ergebnis: 80 EUR

Vier maal oud boeddhistisch brons. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee figuren te paard. Eén plaquette, 4-armige boeddha. Eén erotische boeddha. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Alessi citruspers, ontwerp Phillipe Starck.
Startpreis 60 EUR

Alessi citruspers in aluminium. Ontwerp Philippe Starck. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Een grote schinese lampenvoet met salamander
Startpreis 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke tinnen visschaal, ca. 1910
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen visschaal met vissen decor. Gemerkt Orivit. Circa: 1910. Afmeting: 53 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Theeketel + theelicht (stijl van J. Eisenloeffel)
Startpreis 70 EUR

Hollandse messing theelicht + ketel. In de stijl van Eissenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 26 x 20 x 16 cm ø. In goede staat.

Antieke tantalus-set, ca. 1900
Ergebnis: 130 EUR

Antiek koperen tantalus-set met twee kristallen karaffen, slot en sleutel. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 12 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startpreis 125 EUR

Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Likeurkelder met glazen
Ergebnis: 170 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

2x Houten Chinese vazen
Ergebnis: 410 EUR

Twee zeer grote antieke Chinese houtgestoken vazen met draken. Circa: 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: 107 x 33 cm ø. In goede staat.

Miniatuur schilderijtje op ivoor
Startpreis 275 EUR

19e Eeuws miniatuurschilderij op ivoor. Gesigneerd N. Nattier. Dame met bloemen. Lijst beschadigd. Afmeting: 11 x 9 x 1 cm. In redelijk/goede staat.

Theestoof, 19e eeuw
Ergebnis: 145 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing. Afmeting: 40 x 32 cm ø. In goede originele staat.

2 Grote Japanse cloisonne vazen
Ergebnis: 70 EUR

Twee mooie grote Japanse cloisonne vazen met florale decors, vlinders en vogels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 19 cm ø. en 40 x 21,5 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten likeurkelder
Ergebnis: 150 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbelstandaard
Ergebnis: 200 EUR

Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.

2x Boekensteun
Ergebnis: 120 EUR

Twee antieke historisme metalen boekensteunen met bruin leer. Circa: 1880. Afmeting: 26 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Reiskist met inhoud
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...

Gietijzeren Jugendstil kachel
Ergebnis: 525 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaans kompas
Ergebnis: 330 EUR

Oude Amerikaanse messing kompas. Made by The Lionel Corporation N.Y. U.S. Navy Azimuth Circle 1943. Afmeting: 20 x 27 cm ø. In goede staat.

Grote antieke Japanse scheepslamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote antieke Japanse messing scheepslamp. Gemerkt en genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø. In goede staat.

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Startpreis 45 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startpreis 1.600 EUR

Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Likeur keldertje, 19e eeuw
Startpreis 220 EUR

19e Eeuwse likeurkelder van mahoniehout met intarsia + zes karaffen met goud decor. Eén stop niet origineel. Afmeting: 22 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Franse vaas, Jugendstil/Art Nouveau
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Franse Jugendstil, Art Nouveau vaas met zweepslag florale decor en naakte vrouw. Gesigneerd Jouans. Compositie metaal beschilderd. Afmeting: 28 x 21 x 11 cm. In goede staat.

Art Deco lamp, Vrouw
Startpreis 250 EUR

Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Oosterse visitekaarthouders
Startpreis 300 EUR

Twee oude gesigneerde Oosterse houtgestoken visitekaarthouders met Japanse figuren. Gesigneerd Dauienne. 20e Eeuw. Afmeting: 91 - 95 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos (klein)
Startpreis 180 EUR

Kleine defecte antieke Zwitserse speeldoos. Veer kapot, tand mist. Kist in goede staat. Afmeting: 13 x 35 x 16 cm. In matige staat.

Zwitserse speeldoos
Ergebnis: 600 EUR

Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.

Barometer, 18e eeuw
Ergebnis: 340 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Barometer, 18e eeuw.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde Louis Seize wandbarometer. Kwikbarometer vervangen door nieuwere. Afmeting: 91 x 51 cm. In goede staat.

Paar grote Arabische figuren met dienblad
Startpreis 1.500 EUR

Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

Speeldoos met platen
Startpreis 720 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Opgezette eland + afschotbewijs
Startpreis 600 EUR

Grote opgezette Zuid-Afrikaanse eland met gewei. Met afschotbewijs. Afmeting: circa 170 x 60 x 85 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar
Startpreis 600 EUR

Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.