Antieke messing historisme olielamp met bacchus, ranken en vogel decors. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard of console/basement. Circa: 1900. Afmeting: 13 x 34 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse benen of ivoren bewerkte Chinese naaldenkoker met draken en vlinder decor. Afmeting: 15 x 2,2 cm ø. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Prachtige camera-set. Pentax Asahi Spotmatic met extra lenzen + statief + flitser. Timer Brauw. Mooie uitgebreide functionerende set + boekjes. Afmeting: 40 x 30 x 30 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws volkskunstmes in lederen schede, houtgestoken met paarden decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
1916 Kodak Vestzak camera. Eastman Kodak Company. Patent 1910. Rochester N.Y. USA. In zeer goede functionerende staat. Afmeting: 12 x 6,3 x 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing. Afmeting: 40 x 32 cm ø. In goede originele staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel met rozen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Latijnse bijbel 1649. Homiliae Quadragesimales reverendissini Hieronaymibaptistae Delanuza. In lederen band, zonder slotbeugels. Afmeting: 10 x 24 x 38 cm. In redelijke staat.
Historisme gietijzeren bloemtafel met marmeren blad. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Twee maal Neo-gotische religieuse relekwiehouders, 20e eeuw. Twee maal historisme kaarskandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil, Art Nouveau vaas met zweepslag florale decor en naakte vrouw. Gesigneerd Jouans. Compositie metaal beschilderd. Afmeting: 28 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
"Les plans, élévations et description de la magnifique maison nommée Ryxdorp, située près le village de Wassenaer" 1715 , Pierre Post, Pierre van der Aa, interessant boek met plattegronden en ontwerpe...
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen met marmer boekensteunen. Voorstellende een bronzen hond voor een notenhouten deur. Circa: 1900. Afmeting: 40 x 18 x 25 cm. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.