Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Heilige figuren, 20e eeuw.
Startpreis 50 EUR

Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.

Antiek Romeins figuur
Startpreis 50 EUR

Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.

Antiek gipsen figuur
Startpreis 50 EUR

Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.

2 x Putti beeld.
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot metalen figuren
Startpreis 60 EUR

Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren buste, 'Jongen met hoed'.
Startpreis 60 EUR

Antiek marmeren buste. 'Jongen met hoed, Nr. XII'. Ongesigneerd. Afmeting: 17,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.

2x Brons, Zeepaarden + Verliefd stel
Startpreis 75 EUR

Twee bronzen figuren. Eén maal verliefd stel. Eén maal zeepaarden. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.

Houten beeld, man in klederdracht
Startpreis 75 EUR

Duits houtgestoken figuur. Man in 17e eeuwse klederdracht. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Antiek compositie metalen figuur, Man met sabel
Startpreis 75 EUR

Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startpreis 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startpreis 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startpreis 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met pet'.
Startpreis 90 EUR

Antiek Frans compositie figuur. 'Jongen met pet'. Circa: 1900. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw
Startpreis 100 EUR

Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Schoorsteenveger
Startpreis 100 EUR

Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur op marmeren sokkel
Startpreis 100 EUR

Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, verguld.
Startpreis 100 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel. 'Jongeman met jas onder arm op klompen'. Circa: 1900. Afmeting: 15cm. Oude breuk voet. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeldje, Baby.
Startpreis 100 EUR

Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Monnik
Startpreis 110 EUR

Antieke Oosterse bronzen monnik met cobra en stok. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Bronzen Napoleon, boekensteun
Startpreis 110 EUR

Bronzen met marmeren boekensteun met Napoleon Bonaparte. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 12 x 18 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetische figuur
Startpreis 120 EUR

Gordon Bradt (USA). Electrische kinetische golfspeler. Gesigneerd Bradt. In goede werkende staat. Afmeting: 30 x 13 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met lang haar
Startpreis 120 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met lang haar. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Startpreis 125 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.