Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
2 Chinees ivoren wijsheren beelden. 2213
2 Chinees ivoren wijsheren beelden.

Ergebnis:

1.150 EUR

Verkauft
Chinees ivoren penselen beker. 2282
Chinees ivoren penselen beker.

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900 2216
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Zwitserse speeldoos 2013
Zwitserse speeldoos

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Bronzen kandelaar met putti. 2367
Bronzen kandelaar met putti.

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Gietijzeren Jugendstil kachel 2033
Gietijzeren Jugendstil kachel

Ergebnis:

525 EUR

Verkauft
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw 2022
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

Ergebnis:

440 EUR

Verkauft
2x Houten Chinese vazen 2047
2x Houten Chinese vazen

Ergebnis:

410 EUR

Verkauft
2 x Bronzen wandkandelaar. 2372
2 x Bronzen wandkandelaar.

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

Ergebnis:

340 EUR

Verkauft
Amerikaans kompas 2031
Amerikaans kompas

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900 2480
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
Ivoren beeld, Handwerker 2222
Ivoren beeld, Handwerker

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Hanglamp met putti 2417
Hanglamp met putti

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Marmeren zuil 2541
Marmeren zuil

Ergebnis:

320 EUR

Verkauft
5 Russische emaille eieren in kistje 2288
5 Russische emaille eieren in kistje

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Bijbelstandaard 2206
Bijbelstandaard

Ergebnis:

280 EUR

Verkauft
Bijbelstandaard 2038
Bijbelstandaard

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw 2217
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw. 2218
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Bronzen kandelaar, 19e eeuw 2039
Bronzen kandelaar, 19e eeuw

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Bijbelstandaard 2110
Bijbelstandaard

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Bijbelstandaard 2111
Bijbelstandaard

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw. 2378
Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.

Ergebnis:

250 EUR