Twee grote antieke Chinese ivoren wijsheren beelden met polychromy, tekst en signatuur. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.
Twee zeer grote antieke Chinese houtgestoken vazen met draken. Circa: 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: 107 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Amerikaanse messing kompas. Made by The Lionel Corporation N.Y. U.S. Navy Azimuth Circle 1943. Afmeting: 20 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gesigneerde Japanse of Chinese ivoren figuur. Handwerker. Afmeting: 30 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Grote messing hanglamp met putti. In Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afmeting: 88 x 50 ø cm. In goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Vijf oude Russische Fabergé-stijl cloisonne eieren. In antiek eikenhouten kistje. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische vergulde bijbelstandaard met cloisonne medaillons, glas en graveringen. Afmeting: 15 x 30 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse Japanse of Chinese ivoren Geisha met waaier. Hand en voet gelijmd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Grote 19e eeuwse bronzen 7-lichts retour de Egypte kaarskandelaar met kariatiden en gravering. Circa: 1840. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...
Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.
Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Chinees ivoren beeld, wijsheer met staf, hert etc. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antieke gesigneerde Japans ivoren met houten figuur. Man met stok, trommel op zijn rug en callebas. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde Louis Seize wandbarometer. Kwikbarometer vervangen door nieuwere. Afmeting: 91 x 51 cm. In goede staat.
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees ijzeren trekpot op ijzeren stoof met drakenkoppen. Bodemvondst. Oxydatie. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Biedermeier stoof met diverse houtsoorten, koperen hengsel + binnenbak. Afmeting: 43 x 38 cm ø. In goede staat.
Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met gravering. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen met marmer boekensteunen. Voorstellende een bronzen hond voor een notenhouten deur. Circa: 1900. Afmeting: 40 x 18 x 25 cm. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
"Les plans, élévations et description de la magnifique maison nommée Ryxdorp, située près le village de Wassenaer" 1715 , Pierre Post, Pierre van der Aa, interessant boek met plattegronden en ontwerpe...
Antieke Franse Jugendstil, Art Nouveau vaas met zweepslag florale decor en naakte vrouw. Gesigneerd Jouans. Compositie metaal beschilderd. Afmeting: 28 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Twee maal Neo-gotische religieuse relekwiehouders, 20e eeuw. Twee maal historisme kaarskandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel met rozen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 63 cm. In goede staat.