Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met velours stoffering. Circa: 1850. Afmeting: 95 x 70 x 58 cm. In goede staat.
Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Houtgestoken eikenhouten tafel met florale decors op blad. Gecontourneerd blad + etage. Circa: 1890. Afmeting: 72 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Engels mahoniehouten kolenkastje met etage + spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 87 x 41 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Circa: 1860. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kamergemak met verguld beslag, lade en roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten theetafel met uitschuifbare bladen en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 83 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuif en zijkanten. 20e Eeuw. Barok-stijl. Afmeting: 67 x 82 x 53 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten zitbankje met klauwpoten. Circa: 1900. Firma N.V. Paerels Amsterdam. Afmeting: 43 x 43 x 68 cm. In goede staat.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Engelse bijzettafel met intarsia. Lichtschade. Afmeting: 56 x 45 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse facet geslepen spiegel met bronskleurige Barok lijst. Afmeting: 87 x 105 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten linnenpers met lades. Afmeting: 100 x 40 x 73 cm. In goede staat.
Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten speeltafel met 4-spant houtgesneden poot. Lichte fineerschades. Afmeting: 73 x 85 x 88 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse esdoornhouten penantkast met opstand en koper hekwerk. Met origineel beslag. Afmeting: 124 x 107 x 45 cm. In goede originele staat.
Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil boekenkast met originele creme beschildering. Circa: 1915. Afmeting: 148 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken stoel in Renaissance-stijl met gobelin stoffering. Circa 1900. Afmeting: 120 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad, extra etage en snijwerk, 4-spant poten. Afmeting: 75 x 78 x 41 cm. en 75 x 78 x 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten meidenkast met schappen. Minimale fineerschade. Circa: 1860. Afmeting: 158 x 113 x 45 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in goede staat. Circa: 1860. Afmeting: 101 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten naaitafel met geïntarseerde vakverdeling, twee lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 77 x 38 x 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schrijftafel met marmeren blad + opstand en voetrust. Circa: 1900. Afmeting: 115 x 121 x 63 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.