Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse notenhout gesneden Schwarzwald secretaire met messing beslag, bolpootjes missen. Eiken ranken en florale decor. Twee-delig. Afmeting: 176 x 57 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...
Franse notenhouten bijzettafel met brons beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 41 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse kapstok (Bugholz). Thonet gemerkt. Afmeting: 190 x 55 cm ø. In zéér goede staat.
Hollandse mahoniehouten kuifkast. Biedermeier. Circa: 1870. Afmeting: 195 x 110 x 50 cm. In zéér goede staat.
Donkerbruine lederen 3-persoons Chesterfield bank. Afmeting: 75 x 85 x 205 cm. In goede staat.
Duitse, laat Biedermeier mahoniehouten secretaire met prachtig binnenleven, vele lades en met florale intarsia. Compleet met sloten en sleutels. Oudere restauratie. Afmeting: 171 x 50 x 96 cm. In goed...
Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.
18e Eeuwse notenhouten fineer Louis Seize commode met eikenhouten corpus en bronzen beslag. Twee sloten missen. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 60 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met een grote lade, onder twee deuren, met vier volle gezwarte zuilen. Blad met groen vilt bekleed. Circa: 1820 - 1830. Afmeting: 81 x 124 x 68 cm. In goe...
Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag. Afmeting: 240 x 170 x 58 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse eikenhouten Hollandse pastoorskast op grote bolpoten. Uitneembaar, met schappen en vijf lades. Afmeting: 200 x 190 x 70 cm. In zéér goede staat.
Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.