Grote Duitse Sitzendorf porseleinen Napoleon Bonaparte. 20e Eeuw. Zwaard uiteinde gelijmd en hand aangelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Duitse antieke porseleinen figuur met Lüdwigsburg merkteken ? Vrouw met tablet. Duim afgebroken. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Drie porseleinen figuren, Vieux Saxe. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. V. Duyn. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 - 35 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decors. Gemerkt: L.P.K. Diverse beschadigingen. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In matige staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Drie maal 18e eeuwse Delftse Fayence. Twee dekselvazen, beschadigd. Eén Delfts bord met chinoiserie decor, goed. Afmeting: 23 - 41 cm. In matig/goede staat.
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Wijsheer met staf. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Eén vinger af. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot. Gemerkt. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Tien antieke porseleinen flessen-stoppen. (Drank komt uit de neus). Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Antieke keramieken Jugendstil vaas met messing florale zweepslag overlay. Ongemerkt. Circa: 1910. Afmeting: 14,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Ongemerkt. Lichte randschades. Afmeting: 15 x 19 ø cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Sitzendorf figuren. Jachtgezelschap in Barok kleding. Signatuur J.B.O. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Franse Sevres porseleinen dekseldozen. Handbeschilderd met figuren en goud decor. Modelé et decoration exclusive a la main. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø....
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
18e Eeuws Chinees porseleinen parfum flacon met zilveren montuur en florale decors. Gemerkt op bodem. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Negentien oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerst-jaarborden. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: ø 18,5 cm. In goede staat.
Gemonogrammeerde moderne porseleinen knobbelvaas met vrouwenportret. Onderkant gemerkt met Select Mosa R.3. Ontwerp G.M.E. Bellefroid Maastricht. Circa: 1970. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal, Nr. 4255 1'. Circa: 1920. Afmeting: 20 x 27 x 24 cm. In zeer goede staat.
Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 5 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...
18e - 19e Eeuws porseleinen handbeschilderde dekseldoos (tabaksdoos) met goud decor, musicerende figuren in landschap en vergulde messing monturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6,5 x 5 x 9 cm. In goede ...
Vier maal antiek Duits porselein, Zwiebelmuster. Eén antieke Meissen theepot met zilveren monturen. Circa: 1880. Eén melkkannetje met zilveren voet. Eén theestoof, naar Meissen, met zilveren brandplaa...
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen lampen met figuren + porseleinen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 36 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote Duits keramieken (deksel)vazen stel, drie-delig. Met Griekse en Oosterse figuren. Met twee deksel bowlpotten + ampfora vaas. Brons kleurig glazuur. Historisme. Circa: 1880. Gemerkt K.B...
Twee oude Duitse handbeschilderde porseleinen tegels met bloemenvoorstelling in lijst. Door O. Strauss, 1976. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Grote Oost-Duitse Thüringen porseleinen 5-lichts kaarskandelaar met florale decors, vrouw met druivenmand en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm ø. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen figuur. Gemerkt met twee zwaarden en E-C. Mooie kwaliteit. Vingers beschadigd, hoofdtooi gelijmd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Zes Duitse Sitzendorf porseleinen soldaten. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bisquit porseleinen pagoda figuren (met knikkende hoofden). Bij vrouw waaier-arm vastgelijmd. Contragewicht mist bij deze arm. Bij man mist één contragewicht arm. Verder geen besch...
Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren. Bloemenhouders. Man en vrouw met manden (wijnkorfen), met goud decor. Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw. Eén restauratie bij mannelijke figuur basement + arm. Afmet...
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Han Dynastie terracotta trommelaar met restbeschildering, op zwart marmeren basement. Eén trommelstok gebroken. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese Yixing gember dekselpotten. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
18e Eeuwse Fayence plooischotel met florale decor en vogel in landschap. Randschade + haarscheur. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In redelijke staat.
Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje bes...
Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...
Grote antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Gesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 17,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Prachtig goed gerestaureerd 17e -18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in huis en tuin decor en florale omranding. Afmeting: 5,5 x 36,7 cm ø. In goede staat.
Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede s...
16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.