Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Delen Chinees porselein. 6629
6 Delen Chinees porselein.
Startpreis 40 EUR
K.P.M. servies. 6638
K.P.M. servies.
Startpreis 40 EUR
5 KPM schaaltjes 6623
5 KPM schaaltjes
Startpreis 45 EUR
Fayence wandobject 6057
Fayence wandobject
Startpreis 50 EUR
Japans eierschaal porseleinen theeservies. 6238
Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Startpreis 50 EUR
Antieke Chinese gemberpot 6338
Antieke Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR
4x Chinese borden 6378
4x Chinese borden
Startpreis 50 EUR
6x Chinese kommetjes met tekst 6392
6x Chinese kommetjes met tekst
Startpreis 50 EUR
Wedgwood servies 6413
Wedgwood servies
Startpreis 50 EUR
Yixing theepot, ca. 1900. 6454
Yixing theepot, ca. 1900.
Startpreis 50 EUR
Japanse steengoed vaas, gemerkt. 6455
Japanse steengoed vaas, gemerkt.
Startpreis 50 EUR
4 Delen K.P.M. 6513
4 Delen K.P.M.
Startpreis 50 EUR
3x K.P.M. opdienschalen, wit 6518
3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startpreis 50 EUR
3 Duitse bierpullen. 6563
3 Duitse bierpullen.
Startpreis 50 EUR
Keramieken paard 6562
Keramieken paard
Startpreis 55 EUR
Fürstenberg figuur. 6575
Fürstenberg figuur.
Startpreis 55 EUR
5 KPM schaaltjes 6624
5 KPM schaaltjes
Startpreis 55 EUR
6 x Celadon vaas. 6636
6 x Celadon vaas.
Startpreis 55 EUR
3x Antieke kastkommen 6158
3x Antieke kastkommen
Startpreis 60 EUR
Lot van 8 tegels, 18e eeuw. 6174
Lot van 8 tegels, 18e eeuw.
Startpreis 60 EUR
Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915 6232
Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Startpreis 60 EUR
3x Goebel borden 6251
3x Goebel borden
Startpreis 60 EUR
Japanse Imari Engelse bulldog 6275
Japanse Imari Engelse bulldog
Startpreis 60 EUR
Ronde Stadt Meissen schaal 6293
Ronde Stadt Meissen schaal
Startpreis 60 EUR