Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.
Zes oude militaire landkaarten. Onder andere: 1x Nijmegen 1935 (Commandant 11e Regiment). 1x No. 57 G, Groot Schoot verkend in 1950. 1x Topografische Karte-Niederlande, Sonderausgabe 1941, 41 Ost Aal...
Antieke bajonet. Gemerkt 1913, 7/17 Remington. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws bronzen miniatuurkanon met wapenschild en vurenhouten basis en bronzen wielen. Afmeting: 14,5 x 28 x 9 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse voorlader pistool, dubbelloops. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen en één repro Duitse dolk WO II. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse kruitzakken met koperen sluitmechanismes en leder. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Antiek geweer in originele kist met graveringen. Damast loop. Gemerkt F.L.G. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.
Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.
Antieke messing politiefluit. Tilburg en opdruk pol. Afmeting: 12,5 cm.
Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.