19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Groot lot militaria. Onder ander: Rang emblemen, knopen, compas, zaklantaarn etc... Afmeting: 59 x 40 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oosterse antieke karabijn met koper beslagen. 19e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Arabische kromme dolk met schede, voorzien van damast lemmet, een heft met een vogelkop en een schede met bewerking, silver overlay. 39 cm.
Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.
Antieke revolver. Gemerkt 'E.L.G'. 'The most perfected model of 1903'. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws damast penvuur jachtgeweer met graveringen. Vrijgesteld. Klein kaliber, 12 mm. Gemerkt. Afmeting: 114 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek defect Hollands pistool. Haan afgebroken. Je Maintendrai - Jott. Munts Amsterdam. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans 'Delinceé' percussie voorlader pistool. Circa 1800. Met bronzen leeuwenkop aan kolf (mahonie). Mooie patina. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oosterse antieke karabijn met parelmoer-inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver 'The guardian American of 1878'. Met gravering en tekst, gemerkt en genummerd. Afmeting: 14 cm. In goede staat.