Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

G. van Pelt, Vaas met boeket 1193
G. van Pelt, Vaas met boeket
Startpreis 160 EUR
Verkauft
2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.  1194
2x Ongesigneerd, Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren.

Ergebnis:

95 EUR

Verkauft
J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip 1195
J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh 1196
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh

Ergebnis:

200 EUR

Piet Rezelman, Dames portret 1197
Piet Rezelman, Dames portret
Startpreis 200 EUR
Verkauft
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten 1198
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten

Ergebnis:

300 EUR

Henk Reerink, 'Wintergezicht' 1199
Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Startpreis 150 EUR
R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'. 1200
R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'.
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
F. Swaine, 18e Eeuws pendant 1202
F. Swaine, 18e Eeuws pendant

Ergebnis:

360 EUR

Verkauft
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur 1203
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur

Ergebnis:

40 EUR

Monogram VoH, Boerderij bij nacht 1204
Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startpreis 200 EUR
H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot 1205
H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot
Startpreis 125 EUR
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1206
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Startpreis 120 EUR
Familiewapen 19e eeuw 1207
Familiewapen 19e eeuw
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Ergebnis:

350 EUR

Henk Reerink, 'Koeien' 1209
Henk Reerink, 'Koeien'
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien 1210
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien

Ergebnis:

100 EUR

Gerard Krol, Vaas met bloemen 1211
Gerard Krol, Vaas met bloemen
Startpreis 100 EUR
Gerard Krol, Najaarsdag 1212
Gerard Krol, Najaarsdag
Startpreis 130 EUR
Verkauft
J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien 1213
J. van Oosten, Stilleven met knoflook en uien

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook 1214
J. van Oosten, Stilleven met rode uien en knoflook

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'. 1215
Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.

Ergebnis:

250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Chique dames bij avond 1216
Onduidelijk gesigneerd, Chique dames bij avond
Startpreis 290 EUR
Verkauft
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'. 1217
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad 1218
Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ton Anconé, Stilleven met rozen 1219
Ton Anconé, Stilleven met rozen

Ergebnis:

50 EUR

Gesigneerd rechtsonder,  2 dames bij poort 1220
Gesigneerd rechtsonder, 2 dames bij poort
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant 1221
Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen 1222
J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen

Ergebnis:

75 EUR

J. Infantino, 'Muro'. 1223
J. Infantino, 'Muro'.
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen 1224
Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen 1225
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd. 1226
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas. 1227
Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas.

Ergebnis:

190 EUR

Ad Verstijnen, Kok 1228
Ad Verstijnen, Kok
Startpreis 100 EUR
Ad Verstijnen, Kok 1229
Ad Verstijnen, Kok
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Nils Landzelius, Kust bij avond 1230
Nils Landzelius, Kust bij avond

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Joern, Expressionistisch landschap 1231
Joern, Expressionistisch landschap

Ergebnis:

70 EUR

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1232
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startpreis 100 EUR
Lithografie, 'Vis à Vis'. 1233
Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startpreis 40 EUR
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen 1234
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Affiche, '60-er jaren'. 1235
Affiche, '60-er jaren'.

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Anton Heyboer, Danseres 1236
Anton Heyboer, Danseres

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Anton Heyboer, Kip 1237
Anton Heyboer, Kip

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik 1238
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik

Ergebnis:

170 EUR

C.J. de Vogel, Romatisch landschap met eenden 1239
C.J. de Vogel, Romatisch landschap met eenden
Startpreis 250 EUR
Verkauft
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht 1240
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht

Ergebnis:

80 EUR

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1241
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startpreis 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter 1242
Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Startpreis 180 EUR
A. Heyboer, Abstracte compositie 1243
A. Heyboer, Abstracte compositie
Startpreis 275 EUR
Verkauft
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal 1244
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas 1245
Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas

Ergebnis:

180 EUR

Pit van Loo, 'Alva Omega'. 1246
Pit van Loo, 'Alva Omega'.
Startpreis 200 EUR
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'. 1247
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Startpreis 125 EUR
Cesc, Spaanse school, 'Personages'. 1248
Cesc, Spaanse school, 'Personages'.
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'. 1249
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
 2x Lithografie Jamm 1250
2x Lithografie Jamm

Ergebnis:

50 EUR

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1251
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startpreis 60 EUR
W. Bonsall, Stadsgezicht New York 1252
W. Bonsall, Stadsgezicht New York
Startpreis 100 EUR
Ongesigneerd, Verliefd stel bij  lantaarnlicht 1253
Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startpreis 200 EUR
Verkauft
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk 1254
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk

Ergebnis:

50 EUR

Antiek affiche, Cartes a Jouer 1255
Antiek affiche, Cartes a Jouer
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding 1256
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Worpswede, 'Tief im Moor'.  1257
Worpswede, 'Tief im Moor'.

Ergebnis:

150 EUR

F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'. 1258
F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'.
Startpreis 150 EUR
A. Heyboer, Abstracte compositie 1259
A. Heyboer, Abstracte compositie
Startpreis 200 EUR
Verkauft
A. Heyboer, Abstracte compositie 1260
A. Heyboer, Abstracte compositie

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij. 1261
Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij.

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien. 1262
Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien.

Ergebnis:

100 EUR

W.H. Unger, Duits bergachtig landschap 1263
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap
Startpreis 60 EUR
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur 1264
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur
Startpreis 70 EUR
Verkauft
W. Lammers. stalinterieur 1265
W. Lammers. stalinterieur

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1266
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.

Ergebnis:

360 EUR

A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'. 1267
A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens 1268
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens

Ergebnis:

130 EUR

H.A. Jaarsma, Zeilboten op zee 1269
H.A. Jaarsma, Zeilboten op zee
Startpreis 95 EUR
Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen 1270
Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen
Startpreis 100 EUR
Verkauft
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen 1271
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen

Ergebnis:

80 EUR

H.F. ter Beek, Paddestoelen 1272
H.F. ter Beek, Paddestoelen
Startpreis 100 EUR
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen 1273
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Startpreis 100 EUR
Verkauft
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'. 1274
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.

Ergebnis:

125 EUR

4 Chinese kunstwerken 1275
4 Chinese kunstwerken
Startpreis 100 EUR
2x 19e Eeuwse ingelijste staalgravures (hand ingekleurd) 1276
2x 19e Eeuwse ingelijste staalgravures (hand ingekleurd)
Startpreis 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren  1277
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Theo Goedvriendt, Italië 1278
Theo Goedvriendt, Italië

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur" 1279
Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur"

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.  1280
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1281
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1282
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'. 1283
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'. 1284
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1285
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.

Ergebnis:

100 EUR

J. de Groot, 4 Etsen 1286
J. de Groot, 4 Etsen
Startpreis 100 EUR
Verkauft
J. de Groot, 4 etsen 1287
J. de Groot, 4 etsen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
J. de Groot, 4 etsen 1288
J. de Groot, 4 etsen

Ergebnis:

100 EUR