Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...
Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Drie dames op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: 27 x 58 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai en vlieg. Lithografie op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.