Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune
Ergebnis: 150 EUR

2x Fritz Meisel. 1897 - 1960. Duitse school. Stadsgezicht Potsdam met tram en figuren. Tekening. En een aquarel op papier. 1927. Figuren op tribune. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Ergebnis: 140 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 140 EUR

Anton Heyboer. Vrouwelijk naakt. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met korenschoven
Startpreis 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

G. Hoof, 'Edele man'.
Ergebnis: 80 EUR

G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.

2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Ergebnis: 80 EUR

Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, Vaas met violen + Vaas met asters
Startpreis 80 EUR

Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met violen. Vaas met asters. Aquarellen op papier. Afmeting: 20 x 25 cm en 27 x 36 cm. In goede staat.

3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap
Startpreis 120 EUR

Drie werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stadsgezicht Monnickendam. Stilleven met gemberpot. Twents landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startpreis 150 EUR

Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag
Ergebnis: 275 EUR

Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloem
Ergebnis: 50 EUR

Tilly Moes. Vaas met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

R. Livora, Man met tabakspijp
Startpreis 50 EUR

Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.

Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe
Ergebnis: 125 EUR

Jacqueline Schäfer. Handbeschilderde koe. Gelimiteerde oplage. In originele doos. Afmeting: 25 x 17 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Belgische school. Stadskanaal Brugge. Pastel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.

Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startpreis 75 EUR

Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Landkaart 1696.
Ergebnis: 100 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden
Ergebnis: 80 EUR

K. Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Dorpsgezicht Genemuiden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

Nefkens, Herder met komende schapen
Ergebnis: 175 EUR

Nefkens. Circa: 1900. Herder met komende schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 49 cm. In goede staat.

H. v/d Vet, Portret Karel Appel
Startpreis 50 EUR

Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.

E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind
Startpreis 30 EUR

E.A. Paquet (Philadelphia). Circa: 1900. Landschap met boerderij, boerin en kind. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.

Cordy, Vaas met rozen
Startpreis 50 EUR

Cordy. 20e Eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

J. van der Stap, Poldervaart met boerderij
Ergebnis: 65 EUR

Jan van der Stap. 1874 - 1940. Poldervaart met boerderij, boot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startpreis 100 EUR

Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.