Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1457
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Francois Delpech, Les amateurs de tableax 1458
Francois Delpech, Les amateurs de tableax

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1459
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'. 1460
Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets) 1462
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)

Ergebnis:

60 EUR

Frans Baayens, 'Twentse watermolen' 1463
Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

Ergebnis:

65 EUR

Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1466
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startpreis 60 EUR
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie 1467
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Startpreis 80 EUR
E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1468
E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1471
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)

Ergebnis:

40 EUR

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1472
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startpreis 140 EUR
Verkauft
H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Achterglas-schilderij, Twee-master  1475
Achterglas-schilderij, Twee-master

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Poezen stilleven 1477
Ongesigneerd, Poezen stilleven

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

Ergebnis:

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen 1479
Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen
Startpreis 75 EUR
Monogram + 1943, Dansend paar 1480
Monogram + 1943, Dansend paar
Startpreis 65 EUR