Compositie desingbal op voetstuk, naar ontwerp van M.C. Esscher. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Ibis. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op marmeren basement. Edelherten-familie bij rots. Compositie metaal, bronskleurig. Circa: 1920. Afmeting: 68 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Bouret. Eutrope Bouret 1833 - 1906. Voorstellende Jeanne D'Arc. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Stroper met geweer, op marmeren basement. Circa: 1915. Minimale chip. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse compositie metalen figuren. Musketiers bij paard. Afmeting: 27 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Moderne bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote bronzen schoenmaker door P. Karge, Köln. Paul J. Karge 1930. Duitsland. Met gietstempel Düsseldorf. Mooie patina. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door J. Hullebroeck. Titel: Leed. Afmeting: 32 x 26 x 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse houtgestoken Heilige Petrus met rest polychromie. Twee onderarmen missen + één glazen oog mist. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.
Gordon Bradt (USA). Electrische kinetische golfspeler. Gesigneerd Bradt. In goede werkende staat. Afmeting: 30 x 13 x 30 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. Monnik op Foo hond. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek barok marmeren beeld. Liggende vrouw met leeuw. Waarschijnlijk Italië. 18e Eeuw. Afmeting: 19 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Tien diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Levensgrote bronzen kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Eva met slang. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Japanse compositie metalen figuur met draken beschilderde gong en halve bol. Gemerkt. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.
Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Nouveau figuur met roodlakwerk. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met winterkleding en sprokkelhout op zijn rug. Gesigneerd Cardon en met gietstempels. Jose Cardona, 1878 - 1923. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Staande man op marmeren basement. Mist iets in hand. Circa: 1920. Ongesigneerd. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese bronzen boeddha met tekst verso op wolk. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Groot antiek, 19e eeuws beeld met originele polychromie. Vrouw met jongen en puppies. Compositie metaal en houten basement. Afmeting: 74 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Man met bezem. Circa: 1900. Door H. Legendre. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Chinese man met hamer op twee grote balen. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits religieus houtgestoken figuur op basement met originele polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Messen slijper. Petit Pierre, Gagne Petit door P. Dubois. 1829 - . Mooie patina. Afmeting: 50 x 30 x 19 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Renee van Leusden. 1947 Arnhem. Grote bronzen figuur uit haar Afrika serie. 2001. Nummer 3 van de 8. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzame antieke Weense Friedrich Goldscheider marmeren sculptuur. Waterdraagster. Ontwerp F. Gross. Nr. 2741. B.27. Circa: 1903. Afmeting: 62 cm. In zéér goede staat.
Zeer groot ijzeren beeld door Willem Kind, 1947 Rotterdam. Titel: Het onderdak brengen. Bovenstuk edelmetaal. Afmeting: 320 x 210 x 100 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.