Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek marmeren buste. 'Jongen met hoed, Nr. XII'. Ongesigneerd. Afmeting: 17,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Eén maal verliefd stel. Eén maal zeepaarden. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.
Duits houtgestoken figuur. Man in 17e eeuwse klederdracht. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie figuur. 'Jongen met pet'. Circa: 1900. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel. 'Jongeman met jas onder arm op klompen'. Circa: 1900. Afmeting: 15cm. Oude breuk voet. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen monnik met cobra en stok. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Bronzen met marmeren boekensteun met Napoleon Bonaparte. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 12 x 18 cm. In goede staat.
Gordon Bradt (USA). Electrische kinetische golfspeler. Gesigneerd Bradt. In goede werkende staat. Afmeting: 30 x 13 x 30 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met lang haar. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Eduard Bertin. Afmeting: 30 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Franse bronzen hengselvaas op marmeren basement. Met jonge knaap + ridderhelm + zwaard + kikker op hengsel. Afmeting: 13 x 12 x 19 cm. In goede staat.
Moderne bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Eva met slang. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans bronzen beeld 'Wing Phurba' op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. Circa: 1900. Titel: Siffleur. W. Picciole. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Staande man op marmeren basement. Mist iets in hand. Circa: 1920. Ongesigneerd. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. Monnik op Foo hond. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Stroper met geweer, op marmeren basement. Circa: 1915. Minimale chip. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door P. Schmidt-Felling. 1835 - 1920. Jonge man met degen op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Minimale chip. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jonge man met sabel. Circa: 1920. Ongesigneerd. Waarschijnlijk Schmidt-Felling. Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Androgiene damesbuste, zilverkleurig. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot beeld met polychrome olifant, met menner en aap. Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Basis gips en gerestaureerd. Afmeting: 54 x 60 x 22 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek beeld. 'Arabier op lopende kameel'. Metaal. Ongesigneerd. Afmeting: 34 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.