Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.
Zeer groot ijzeren beeld door Willem Kind, 1947 Rotterdam. Titel: Het onderdak brengen. Bovenstuk edelmetaal. Afmeting: 320 x 210 x 100 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.
Renee van Leusden. 1947 Arnhem. Grote bronzen figuur uit haar Afrika serie. 2001. Nummer 3 van de 8. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Man met bezem. Circa: 1900. Door H. Legendre. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op marmeren basement. Edelherten-familie bij rots. Compositie metaal, bronskleurig. Circa: 1920. Afmeting: 68 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Compositie desingbal op voetstuk, naar ontwerp van M.C. Esscher. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek, 19e eeuws beeld met originele polychromie. Vrouw met jongen en puppies. Compositie metaal en houten basement. Afmeting: 74 x 32 cm ø. In goede staat.
Levensgrote bronzen kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Bouret. Eutrope Bouret 1833 - 1906. Voorstellende Jeanne D'Arc. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Door 'Louis Oury', 1846. Circa: 1915. Titel: 'Zo-Ot, jongen die roept'. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met gietstempel. Door 'A. Bofill', 1890 - 1939. 'Jongentje steekt sigaret achter hoed aan'. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Nouveau figuur met roodlakwerk. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerde erotische bronzen figuur. Half naakte dame (ook onder jurk). 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Steigerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met winterkleding en sprokkelhout op zijn rug. Gesigneerd Cardon en met gietstempels. Jose Cardona, 1878 - 1923. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese vergulde bronzen boeddha op lotusbloem met verso tekst. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote bronzen Vrouwe Justitia. 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen geisha met lotusbloem op karper. Met bodemmerk. Genummerd. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 42 cm. In goede staat.
Marmeren buste. Rusland. 20e Eeuw. Katarina de Grote. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse compositie metalen figuren. Musketiers bij paard. Afmeting: 27 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur. Krijger op bankje met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Moderne bronzen ezelskop op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Zeer grote Afrikaanse marmeren gebeeldhouwde kop. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding, op sokkel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Modern bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese bronzen boeddha met tekst verso op wolk. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding. Geisha met figuren op wolk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd E. Valdez. Afmeting: 20 x 30 x 14 cm. In goede staat .
Art Deco-stijl bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding met zegelmerk verso. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen boeddha met restbeschildering en zegelstempel verso. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Moderne bronzen hand op bronzen basement in 70-er jaren stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oud/antieke bronzen Chinese boeddha met restvergulding in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met verso zegelmerk met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee kleine bronzen baby bustes op marmeren sokkel. 'Lachende en huilende'. Circa: 1900. Afmeting: 11cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gedetailleerd uitgevoerde roofvogel met gietstempel. Gesigneerd A. Thorburn. Afmeting: 32 cm. In goede staat.