Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws porseleinen koffieservies met rozen en goud decor. Bestaande uit: Zeven kop + schotels, twee kopjes haarscheur. Grote theepot, koffiekan, roomkan, suikerpot. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk...
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.
Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met florale decors. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x 13 x 9 cm ø. In matige staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met gecontourneerde omranding, florale decors met vogels en teksten. Afmeting: 7 x 22,5 x 16 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen kom met een Hollandse viermaster, met goud en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal, Nr. 4255 1'. Circa: 1920. Afmeting: 20 x 27 x 24 cm. In zeer goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.