Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 crt. Grootte 13x8mm. ca 1,0 gram. In goede staat
Cassette met zilveren lepels, 835/000. 12 Kleine zilveren lepeltjes met getorste steeel met opengewerkt bloemdecor, Jugendstil, en een suikerlepel met gezaagd klavermotief. MT.: A.Pelt Schoonhoven, jl...
Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Zilveren schakelcollier, 925/000, met deels matte en deels gepolijste schakels. Breedte 6 mm. Lengte 42cm, met verlengketting tot 46 cm. ca 14 gram. Nieuw
Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat
Grote oude/antieke Indonesische houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 24 cm. In goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.
Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.
Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat
Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.
Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke natuurstenen dierenfiguren. Onder andere: Vogels, kat, vossen. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Antieke grammofoon met trechter. Circa 1910. Behoeft restauratie. Afmeting: 87 x 52 ø x 50 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Curt A. Landwehr. Duitse school. 1920 - 1988. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vier vroeg 19e eeuwse handingekleurde Franse gravures over de geschiedenis van de hoepelrok. Crinolin. Humoristische voorstellingen over de hoepelrok. Fabrique de Estampes de Gangel a Metz. Gravures o...
Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Gesigneerd Franz Heckendorf. 1888 - 1962. Riviergezicht Istanboel ? Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist met plated lijstwerk etc. 'Vogelaugen furnier'. Afmeting: 13 x 28 x 37 cm. In goede staat.
Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Twee jade snijwerken, een aap, 5,5x5cm, en een paard, 7x4,5cm. In goede staat
Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Lange oorhangers met een cultivé parel, ø 6,5 mm, en 2 briljant geslepen diamanten per oorhanger, totaal ca 0,12 ct. lengte 4 cm. ca 5,3 gram. In g...
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, met paard. diverse deukjes. 9x4,5cm. Redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.