Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschappen decors en gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese miniatuur vaasjes
Startpreis 60 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

Antieke statenbijbel
Startpreis 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met trommel
Startpreis 60 EUR

Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Ergebnis: 25 EUR

Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...

Bronzen beeld, Moeder met kind
Startpreis 100 EUR

Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Houten figuur, Buste van man
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.

3x Oud China
Startpreis 40 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

Zilveren zoutvaatje met lepeltje
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren zoutvaatje met lepel, 925/000, zoutvaatje met dubbele grepen met vertikale knerren. MT.: Walken & Hall, Sheffield jl.:n:1905, Hierbij een zilveren zoutlepeltjes = met ronde bak en gegraveerd ...

Een grote Chinese lampenvoet met salamander
Ergebnis: 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Speeldoos met platen
Startpreis 720 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Nautische messing klok
Startpreis 130 EUR

Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.

Zilveren zakhorloge met ketting
Ergebnis: 110 EUR

Zilveren zakhorloge aan ketting, in originele cassette. Zilveren zakhorloge, Engels, ø 40 mm, met bewerkte kast en wijzerplaat, voorzien van zilveren ketting met koordschakel en 3 ovalen met bloemgrav...

6 Zilveren lepeltjes in parelmoerdoos
Startpreis 110 EUR

Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat

Zilveren chatelaine met 3 signetten en horloge
Startpreis 280 EUR

Zilveren dameszakhorloge met chatelaine en 3 signetten, 835/000. Horloge met gefacetteerde lunetterand en bewerking aan de achterzijde, ø 27 mm, aan een zilveren chatelaine met 2 stempels en een sleut...

Miniatuur molenbeker Holland
Startpreis 100 EUR

Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat

2 Zilveren armbanden met dolfijnen
Startpreis 40 EUR

Twee zilveren armbanden met dolfijnen, 925/000. Een ankerarmband met 5 bedels in de vorm van een dolfijn en een pennenarmband met schakels in dolfijnvorm. 18 cm. ca 28,8 gram. In goede staat

Duitse Lenzkirch tafelklok
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Imari schaaltje met messing montuur
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.

3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender
Startpreis 200 EUR

Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.

2x Empire-stijl hanglampjes
Startpreis 350 EUR

Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.

Westminster regulateur
Ergebnis: 75 EUR

Zeer grote antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartier-slag en losse console. Circa 1915. Afmeting: 105 x 40 x 21 cm. / 22 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Vrijmetselaar bokaal
Startpreis 200 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaars bokaal met pavilions en ranken. Circa 1920. Afmeting: 15,5 x 11,3 cm ø. In goede staat.

Glazen design tafellamp
Ergebnis: 80 EUR

Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.

Hanger met smaragd
Startpreis 100 EUR

Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn wit gedraaid collier met een getorste hanger bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,05, en smaragden, totaal ca. 0,42 crt. Lengte hanger 30 mm...

2x Sitzendorf figuren
Startpreis 90 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

3x Gemberpotten
Ergebnis: 60 EUR

Drie stuks Chinees porseleinen gemberpotten. Familie Verte, Familie Rose en blauw/wit. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startpreis 60 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk , jl.: e:1864. Met gravure. 5x5x1,5cm. ca 30 gram. Wat gedeukt aan de bovenzijde.

Zilveren kandelaar
Startpreis 150 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat

4x Antiek glaswerk
Ergebnis: 40 EUR

Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Thora pointers
Startpreis 175 EUR

Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg vaas.
Ergebnis: 55 EUR

Drie oude Duitse Fürstenberg porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

Massieve zilveren sauslepel
Ergebnis: 40 EUR

Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat

Bim Bam regulateur, 1920
Startpreis 40 EUR

Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.

2x Zuid-Duitse handwerk medaillons
Ergebnis: 35 EUR

Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Theebus met zilver
Ergebnis: 95 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.

Witgouden oorknoppen met diamant
Startpreis 230 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, een bolknop met peervormige hangers bezet met diamanten. lengte 22 mm, ca 2,9 gram. Nieuw

Bim Bam klok West Minster
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot plated
Startpreis 50 EUR

Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met diamanten
Startpreis 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat

3 Gouden ringen, saffier, robijn, smaragd
Startpreis 265 EUR

Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw

3x Antieke kastkommen
Ergebnis: 45 EUR

Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Paar vergulde bronzen wandkandelaren
Startpreis 150 EUR

Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.

2x Wandlampen, Louis Seize-stijl
Ergebnis: 55 EUR

Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Palme König, Glazen bolvaas
Startpreis 60 EUR

Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

3 Broches kleurstenen
Ergebnis: 30 EUR

Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat

Antieke Chinese Yixing theepot
Startpreis 500 EUR

Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.