Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Collier van parel en bloedkoraal, ø6 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal.ø 13,5mm. lengte 42 cm.
Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn voorzien van zilveren deksel met floraal decor. De houder is voorzien van een...
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.