Diese Webseite verwendet Cookies

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Klomp malachiet gesteente 2369
Klomp malachiet gesteente
Startpreis 110 EUR
Boekensteun met snijwerk, 1900 2386
Boekensteun met snijwerk, 1900
Startpreis 60 EUR
Collier van gitten 561
Collier van gitten
Startpreis 30 EUR
Gietijzeren potkachel 2403
Gietijzeren potkachel
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
2x Plated kandelaren 2420
2x Plated kandelaren

Ergebnis:

40 EUR

Mahonie bonheur, 19e eeuw 4098
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startpreis 1.000 EUR
Gesigneerd Japans ivoren beeld 2437
Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startpreis 1.600 EUR
Oosterse staande olielamp, 1900 2454
Oosterse staande olielamp, 1900
Startpreis 130 EUR
Verkauft
Zilveren suikerstrooier 574
Zilveren suikerstrooier

Ergebnis:

110 EUR

Chinees vitrinekastje 4115
Chinees vitrinekastje
Startpreis 850 EUR
Verkauft
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2467
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.

Ergebnis:

25 EUR

2x Emaille reclameborden 2471
2x Emaille reclameborden
Startpreis 70 EUR
Verkauft
Antieke bijbel met zilver slot 591
Antieke bijbel met zilver slot

Ergebnis:

25 EUR

Champagne/wijnkoeler op standaard 2484
Champagne/wijnkoeler op standaard
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Eiken (meiden)kastje met snijwerk 4132
Eiken (meiden)kastje met snijwerk

Ergebnis:

80 EUR

Collier met koraal en parel  608
Collier met koraal en parel
Startpreis 90 EUR
Barok hangvitrine 4149
Barok hangvitrine
Startpreis 30 EUR
Inktstel met zilveren deksels 625
Inktstel met zilveren deksels
Startpreis 120 EUR
Mechelse vitrinekast 4166
Mechelse vitrinekast
Startpreis 100 EUR