Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren servetbanden, 835/000, met 3 grote banden en 4 vingerdoekringen, o.a. versierd met parelranden en graveerwerk. Deels voorzien van monogramgravure. En een plated servetband. Totaal c...
Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...
Zilveren ovaal bonbonschaaltje, 835/000, met opengezaagd spijlenmotief met opgesoldeerde parelrand ( stukje ontbreekt 16x10x5,5 cm, ca 72 gram en een plated hengselschaaltje WMF met glazen binnenbak (...
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Antieke zilveren druivenschaar versierd met druivenranken. Roermond ca 49 gram. 12,5 cm. In goede staat
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.
Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Flessenbak met zilveren rand, 925/000, handgezaagd met vertikale spijlen en 5 bokalen. MT.: HF, London jl.: S: 1913. 12x4cm. Voorzien van houten bodem. In goede staat
Jan te Wierik 1987. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een streepagaat. Ring met een ovale geelgouden zetkast met getorste rand, bezet met een cabouchon geslepen streepagaat. 19x13 mm. ø53 met kantelbollen, ca 7,3 gram. In g...
Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.
Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.