Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oude Engelse schoolklok
Startpreis 50 EUR

Oude Engelse schoolklok met originele beschildering. Slagwerk op gong. Afmeting: 13 x 39 cm ø. In goede staat.

Koloniale tabaksset
Startpreis 40 EUR

Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Franse Lyra pendule
Startpreis 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...

Tinnen klepkan + Hollandse kraankan
Ergebnis: 100 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Opaline lampenvoet
Ergebnis: 50 EUR

Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Staande klok (Duits)
Startpreis 300 EUR

Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.

Chinees Wanli bord
Startpreis 100 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.

2x Vuurbokken
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.

Accordeon in koffer
Ergebnis: 70 EUR

Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.

Chinees ivoren snijstuk.
Ergebnis: 475 EUR

Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...

5x KPM vazen
Startpreis 70 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Franse siervaas, ca. 1840
Startpreis 75 EUR

Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Startpreis 50 EUR

Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.

Franse Art Nouveau spiegel
Startpreis 40 EUR

Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Ergebnis: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Lot voor-oorlogse brieven/kaarten
Startpreis 80 EUR

Groot lot interessante voor-oorlogse briefkaarten, brieven, div. veldpost etc. Met postzegels + lakstempels. Circa 1890 - 1945. Afmeting: circa 19 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startpreis 20 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Startpreis 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.

3x Oude Oosterse/Chinese voorwerpen
Startpreis 60 EUR

Drie oude Oosterse/Chinese voorwerpen. Eén bronzen figuur met staart. Eén bronzen paard met beweegbaar zwaard. Eén opiumpijp met goud decor. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Barok kabinet
Startpreis 800 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Benen schedel
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Ergebnis: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startpreis 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.