Diese Webseite verwendet Cookies

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Gustav Becker gewichten regulateur 3562
Gustav Becker gewichten regulateur

Ergebnis:

80 EUR

Vuurvergulde pendule 3579
Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
Tafelklok met muziek 3596
Tafelklok met muziek

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Franse wandklok, 'Koeienoog' 3613
Franse wandklok, 'Koeienoog'

Ergebnis:

60 EUR

Kapitaal antiek Frans klokkenstel, 1880 3630
Kapitaal antiek Frans klokkenstel, 1880
Startpreis 550 EUR
Friese staartklok, 1900 3647
Friese staartklok, 1900
Startpreis 40 EUR
Engelse staande klok 3660
Engelse staande klok
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Kleine oude reiswekker 3677
Kleine oude reiswekker

Ergebnis:

140 EUR

Zuid Duitse portaalklok. 3694
Zuid Duitse portaalklok.
Startpreis 100 EUR
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920. 3711
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startpreis 150 EUR
Empire dressoir 4013
Empire dressoir
Startpreis 1.200 EUR
Mahonie klapbuffet 4030
Mahonie klapbuffet
Startpreis 375 EUR
2x Italiaanse gestoken stoelen 4047
2x Italiaanse gestoken stoelen
Startpreis 250 EUR
Schrijfsecretaire, 19e eeuw. 4064
Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startpreis 1.700 EUR
Verkauft
Secretaire met opzet 4081
Secretaire met opzet

Ergebnis:

200 EUR

Mahonie bonheur, 19e eeuw 4098
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startpreis 1.000 EUR
Chinees vitrinekastje 4115
Chinees vitrinekastje
Startpreis 850 EUR
Verkauft
Eiken (meiden)kastje met snijwerk 4132
Eiken (meiden)kastje met snijwerk

Ergebnis:

80 EUR

Barok hangvitrine 4149
Barok hangvitrine
Startpreis 30 EUR
Mechelse vitrinekast 4166
Mechelse vitrinekast
Startpreis 100 EUR