Diese Webseite verwendet Cookies

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw 3502
Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Boog pendule 3554
Boog pendule

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw 3501
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Vuurvergulde Empire pendule, 1820 3522
Vuurvergulde Empire pendule, 1820

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Franse Napoleon III tafelklok, 1870 3507
Franse Napoleon III tafelklok, 1870

Ergebnis:

720 EUR

Verkauft
Schilderijklok met speelwerk 3529
Schilderijklok met speelwerk

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Engelse tafelklok 3519
Engelse tafelklok

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Duitse datum-tafelklok, 1910 3624
Duitse datum-tafelklok, 1910

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Engelse staande klok, 18e eeuw 3643
Engelse staande klok, 18e eeuw

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Weense 3-gewichten regulateur 3513
Weense 3-gewichten regulateur

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp 3516
Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Weense portaalklok 3509
Weense portaalklok

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Franse pendule onder stolp, 1860 3535
Franse pendule onder stolp, 1860

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Friese stoelklok 3521
Friese stoelklok

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
Louis Seize pendule 3542
Louis Seize pendule

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
Franse wand/bureau klok 3652
Franse wand/bureau klok

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
Franse mini pendule 3651
Franse mini pendule

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Franse vuurvergulde pendule 3530
Franse vuurvergulde pendule

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Duitse Bergman klok 3604
Duitse Bergman klok

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Antieke bureau wekker, 1890 3662
Antieke bureau wekker, 1890

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Friese kortstaart klok, ca. 1800 3512
Friese kortstaart klok, ca. 1800

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Franse vuurvergulde pendule 3517
Franse vuurvergulde pendule

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
2x Koekoeksklokken 3621
2x Koekoeksklokken

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Zaanse klok, ca. 1900 3520
Zaanse klok, ca. 1900

Ergebnis:

200 EUR