Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.
Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.