Zeldzame Italiaanse notenhouten gestoken gondel/bureaustoel, Neo-Renaissance, draaibaar, met leeuwenkoppen en frats + ranken. Circa 1870. Afmeting: 118 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Grote Franse vergulde Louis Quinze-stijl tafel met wit marmeren blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures, New Cavendisch Street. Afmeting: 73 x 82 x 45 cm. In...
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures New Cavendish Street. Afmeting: 73 x 82 x 44 cm. In g...
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Antieke Renaissance eikenhouten kast met grote lade en twee deuren, leeuwenkoppen en Korinthische kapitel. Gemaakt van deels 17e eeuwse houten delen en deels later. Scharnieren later. Afmeting: 106 x ...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.
Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse koloniale teakhouten Barok-stijl secretaire met messing beslag, snijwerk en klauwpoten. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 111 x 90 x 62 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten vitrine-boekenkast. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 220 x 48 cm. In zéér goede staat.
Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet in ossenbloed gekleurd, met timpaan kap, guirlandes, medailles, halve Korinthische zuilen en messing ringbeslag. Circa 1780. Kleine beschadigingen. Afmeting: ...
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met volle zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1800. Zijkanten krimpnaden. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 154 x 55 cm.
Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...