Oude ronde Empire-stijl spiegel. 20e Eeuw. Met bolle spiegel. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.
Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Antieke schommelstoel in Noord-Afrikaanse stijl. Houtgestoken en met parelmoer inleg. Circa 1920. Afmeting: 87 x 80 x 37 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrinekast + spiegelwand. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Aparte 19e eeuwse Engelse koloniale teakhouten (naaikast) op theekist? Hoge poot, 4-spant, klauwpoten, slot gesigneerd. Afmeting: 82 x 46 x 31 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten drie-delige archiefkast met twaalf lades en messing handgrepen. Circa 1920. Afmeting: 133 x 138 x 61 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten theetafel met uitschuifbare bladen en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 83 x 53 cm. In goede staat.
Houtgestoken eikenhouten tafel met florale decors op blad. Gecontourneerd blad + etage. Circa: 1890. Afmeting: 72 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kolenkastje met etage + spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 87 x 41 x 36 cm. In goede staat.
Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.
Jugendstil houtgestoken piedestal. Olmenhout/iepenhout. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Antieke vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Afmeting: 70 x 65 cm. In goede staat.
Vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Zijn stukjes af. Afmeting: 100 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten hoeketagere-tafeltje met vlechtwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 94 x 52 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Hollandse Willem III wortelnoten damesbureau met originele bijpassende stoel. Bureau heeft uitschuifbaar blad, drie lades + sleutel. Circa 1860. Afmeting: 118 x 82 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten scheerspiegel. Spiegel is in hoogte verstelbaar. Afmeting circa 120 x 50 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse hoekkast met mahoniehout belijmd. Beschadigd. Afmeting: 113 x 73 x 36 cm. In redelijke staat.
Groot antiek handbeschilderd kamerscherm met Chinese decors. Circa 1915. Afmeting: 174 x 140 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Circa 1870. Minimale beschadigingen. Afmeting: 75 x 50 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten wijntafeltjes met drie-spant klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 42 cm ø. In goede staat.
Duits eikenhouten Gründerzeit cylinder dames schrijfbureau met lades en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 115 x 53 x 83 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.
Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met jalouzie roldeur. Circa 1915. Afmeting: 126 x 49 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten lyra naaitafel met wolzak en vergulde messing versieringen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 46 x 33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ronde Empire tafel met zwart marmeren blad, vergulde messing versieringen en volle zuilen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71x 102 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.