Grote antieke Chinese houtgestoken armleunstoel met draak, paradijsvogel, vogels en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Engelse mahoniehouten hoek-vitrinekast + spiegelwand. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Wortelnoten Hollandse Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Nouveau houtgestoken zuil met onyx blad en vergulding. Circa 1920. Afmeting: 106 x 33 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten lyra naaitafel met wolzak en vergulde messing versieringen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 46 x 33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met jalouzie roldeur. Circa 1915. Afmeting: 126 x 49 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.
Duits eikenhouten Danziger-stijl vitrinekastje met gedraaide zuilen en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 207 x 53 x 47 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten model meubels. Eén houtgestoken dekenkistje. Eén klein linnenkastje met lades. Afmeting: 40 x 58 x 34 cm en 60 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Grote vergulde Louis Quinze-stijl wandconsole met bruin marmeren blad. Stuk gelijmd. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met intarsia en messing scharnieren. Circa 1800. Antiek slot + sleutel. Afmeting: 112 x 80 x 95 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje met intarsia. Kustplaats in de bergen (Lago Magiore). Circa 1920. Afmeting: 53 x 67 x 16 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 218 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten secretaire met spiegelrugwand en leuk binnenleven. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.
Oud pianobankje in Barok-stijl met florale petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse omgebouwde eikenhouten Hollandse dekenkist met deuren en lades. Afmeting: 78 x 178 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Beukenhouten donker gebeitste één-deurs vitrinekast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 117 x 53 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten wandspiegel met geslepen glas, koperen kaarskandelaren en kambak. Geflankeerd door leeuwenkoppen. Eén kop neus weg. Circa 1880. Afmeting: 60 x 62 x 11 cm. In redelijk/g...
Prachtige notenhouten tafel met intarsia op blad en in 3-spant poot. Circa: 1850. Duitsland. Centraal in blad een dansend boeren paar. Diverse houtsoorten. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten één-deurs Jugendstil wandkast met intarsia, diverse houtsoorten. Versierd met berglandschap met sneeuw, auerhaan en bootje met figuren, en berglandschap met edelherten en Tiroler h...
Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.
Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoor-tafel met balustervormige poten. Circa 1900. Afmeting: 72 x 102 x 48 cm + 72 x 102 x 138 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken Renaissance-stijl schrijftafel met lades, klauwpoten en lederen schrijfblad. 20 Eeuw. Afmeting: 77 x 160 x 80 cm. In goede stijl.
Vroeg 19e eeuwse Empire spiegel 'Retour de Egypte' met kariatiden. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 93 x 50 cm. In redelijke staat.
Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Niet afgemaakte restauratie. Afmeting: 157 x 113 x 53 cm. In redelijke staat.
Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten eettafel met lades. Gemaakt van antiek hout. Tweede helft 20e eeuw. Houtgepint, mooie patina. Afmeting: 80 x 180 x 85 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met creme-kleurige lederen bekleding. Waarvan twee met armleuning met leeuwenkoppen. Afmeting: 102 x 56 x 6 cm. In goede staat.
Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten voltair + voetenbankje met goede creme-kleurige stoffering en rozensnijwerk. Afmeting: 118 x 70 x 80 cm en 22 x 47 x 29 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken historisme bureaustoel met cherubijnkop en getorste poten. Afmeting: 73 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten Gründerzeit cylinder dames schrijfbureau met lades en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 115 x 53 x 83 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek. Tafel met twee lades, leeuwenkoppen, ranken. Circa 1880. Afmeting: 79 x 130 x 97 cm en 110 x 45 x 54 cm. In goede staat.
Indonesische oude kamferkist met rondom snijwerk, figuren in landschappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Set van vier antieke Thonet-stijl Fishel Wien café stoelen. Nieuw bebiest. Circa 1890. Afmeting: 94 x 41 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten houtgestoken kamer/haardscherm met handwerk. Afmeting: 155 x 55 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met intarsia, floraal en initialen. Uit kasteel Biljoen te Velp. Afmeting: 66 x 55 x 122 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten wijntafeltjes met drie-spant klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 42 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten kistje met originele bronzen hengsels. Afmeting: 34 x 36 x 52 cm. In goede originele staat.
Grote eikenhouten lectuurhouder. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 47 x 83 x 40 cm. In zéér goede staat.
Antieke vurenhouten spinde met schappen in originele beschildering. Circa 1820. Afmeting: 108 x 91 x 42 cm. In goede staat.
Spaanse vurenhouten secretaire met vele panelen. Donker gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 198 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws mahoniehouten cylinderschrijfbureau + sleutels, met schuifblad, diverse lades, opstand etc. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 150 x 140 x 83 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten side-table met twee lades en antiek messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 76 x 53 x 107 cm. In goede staat.
Antieke schommelstoel in Noord-Afrikaanse stijl. Houtgestoken en met parelmoer inleg. Circa 1920. Afmeting: 87 x 80 x 37 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Circa 1870. Minimale beschadigingen. Afmeting: 75 x 50 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.
Hollandse antieke mahoniehouten penantkast. Circa 1870. Afmeting: 100 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse wortelnoten Barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Groot antiek handbeschilderd kamerscherm met Chinese decors. Circa 1915. Afmeting: 174 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse hoekkast met mahoniehout belijmd. Beschadigd. Afmeting: 113 x 73 x 36 cm. In redelijke staat.