Zeldzaam Duits Barok naaimeubel uit 1815 met brons beslag. Belijmd met diverse houtsoorten. Interieur onder blad met vakverdelingen voor naaigarnituren + spiegel. Staande op klauwpoten. Recentelijk pr...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen Barok porseleinkast met verguld bronzen beslag. Krimpnaad zijkant. Mooie patina. Afmeting: 252 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.
Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.
Grote Franse vergulde Louis Quinze-stijl tafel met wit marmeren blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.
Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.
Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse koloniale teakhouten Barok-stijl secretaire met messing beslag, snijwerk en klauwpoten. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 111 x 90 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet in ossenbloed gekleurd, met timpaan kap, guirlandes, medailles, halve Korinthische zuilen en messing ringbeslag. Circa 1780. Kleine beschadigingen. Afmeting: ...
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.