Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse gemerkte handbeschilderde vazen met figuren in landschap decors. Gemerkt met grote J in wit. Eén vaas chip in bovenrand, verder in goede staat. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In rede...
Tien oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden met handgeschilderde florale decors en gecontourneerde omranding. Circa 1930. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen plaquettes. 19e Eeuw. Eén maal: Engel met vergulde messing lijst. Eén maal: Moeder met kind. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Biedermeier porseleinen vazen met handgeschilderde figuren decors. Beide vazen beschadigd. Afmeting: 27 cm. In matige staat.
Oud Duits KPM porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie koffiekannen, vier schalen, twee dekselschalen, sauskom, zeventien kop + schotels, vier melkkannen, twee suikerpotten. Afmeting: 7 - 35...
Oud Duits handbeschilderd Sitzendorf servies met Barok putti en landschappen decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Achttien kop + schotels (thee, mokka, koffie), zes gebaksborden, twee kandelaren, vier dek...
Twaalf Duitse porseleinen transparante plaquettes met diverse decors. Gemerkt met kroon P.W.P. 1817. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Duits KPM porseleinen handbeschilderd servies. 20e Eeuw. Met goud en stadsgezichten decors. Bestaande uit: Dertien kop+schotels, theekan, twee platte borden etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - ...
Lot oud Duits KPM porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Bonbonschaal, kandelaar, dekseldozen, kopjes + schotels etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Louis Seize-stijl Dresden porseleinen vazen met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Groot Duits KPM porseleinen Barok-stijl eetservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier dekselschalen, drie sauskommen, twaalf schalen, dekselpot, elf kop + schotels, theekan, vier-en-twintig borden, dertig...
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Zes oude Duitse KPM porseleinen kraagvazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
Drie Duitse Kaiser porseleinen vazen in Empire-stijl met florale en goud decors. Afmeting: 24,5 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Charles Field Haviland porseleinen sierbord met damesportret, met goud en handgeschilderd florale decor. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Limoges Cartier servies. La Maison Venitienne 1989. Bestaande uit: Theekan, suikerpot, melkkan, acht theekopjes, zeventien schotels, zes mokka kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In g...
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Han Dynastie terracotta trommelaar met restbeschildering, op zwart marmeren basement. Eén trommelstok gebroken. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen schaal met florale decors. Afmeting: 9,5 x 30 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.
Set van drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger te paard decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Blanc de Chine porseleinen figuur. Keizer met kind. Met bodemmerk. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Chinese schotel met zilveren beugel met gegraveerde cartouche voorzien van datum: 3-3-86. jl.:B:1886. Beugel voorzien van restauratie. ø16x13cm.
Antiek Chinees Imari porseleinen trekpot. Circa 1800. Deksel chips + tuit beschadigingen. Afmeting: 10 x 17 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afm...
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Oude Chinese Familie Rose schenkkan met olifanttuit, florale + goud decor en bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 15 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 49 x 27 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...