Zeldzame oude groen geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk Queng Long, met dubbel hengsel. Afmeting: 24 x 12,5 cm ø. Inn goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen bordjes + schaal + drie borden, met tuin decors. Vier maal grotere, chip. Verdere minimale randglazuur chips. Afmeting: 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met vogel, landschap en floraal decors. Met gecontourneerde omranding. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met zes bodemtekens. Met Chinese vrouwen in tuin decor, coulissen en gecontourneerde omranding. Eén gaaf en één met minimale haarlijn. Afmeting: 4,5 ...
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
Twee maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met koperen deksels en florale decors. Afmeting: 20 x 8 cm ø. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.
Duits KPM porseleinen theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk + suikerpot en veertien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Groot antiek opengewerkt Majolica sierbord met vogels en florale decor. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.
Antieke kleine Ram Colenbrander vaas. Patroon Bloemetjes. 20-er jaren. Afmeting: 7,6 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Damast. 20-er jaren. Letters B. am. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duits serviesje met Meissen Marcolini tekens en diverse schotels gemerkt met R. Marcolini 1774 - 1814. Bestaande uit: Acht kopjes, één haarlijn bij bodem. Elf schotels met R en Marcolini tek...
Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...
Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.