Lot van 40 stuks diverse antieke etsen. Hoofdzakelijk door Societé des aquafortistes Belges, 36x + 4 diverse. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Twee keer Yoshitomo Nara, 1959 Japan. Cosmic Girl. Digitale print op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
W. van Nieuwenhoven. 1879 - 1973. Oude man eet kersen uit hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Meisje bij schuur. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 77 cm. In goede staat.
Jan Wessels. Natuurschilder Hengelo. Drie reeën bij grote eiken in de ochtend. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Ongesigneerd. Italië. Circa 1700. Italiaans Renaissance schilderij met waterval, bergen, dorp in de verte, bomen en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 77 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
2x Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. De twee jaargetijden '91 (van de vier). Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.
Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Karl Kaufmann. 1843 - 1901. Gesigneerd B. Lambert. Bosgezicht met wandelaar. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 47 cm. In redelijke staat.
Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.
D. Schlüter ? 19e Eeuw. Kind in stal bij koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 55 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Jan te Wierik 1987. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd G.J. van Os. 19e Eeuw. Herder met vee bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
G.J. van Overbeek. Paardenwagen op de Rotterdamse kade in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.